menusearch

کیفی‌سازی و عمق بخشی برنامه‌های بسیج از اهمیت بالایی برخوردار است

۱۳۹۸/۴/۲۶ چهارشنبه
کیفی‌سازی و عمق بخشی برنامه‌های بسیج از اهمیت بالایی برخوردار است
کیفی‌سازی و عمق بخشی برنامه‌های بسیج از اهمیت بالایی برخوردار است

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فرماندهان پایگاه‌های نخبه بسیج استان اردبیل اظهار داشت: بسیج در پنجم آذرماه امسال به چهلمین سالگرد خود خواهد رسید و شجره طیبه الهی چهل ساله خواهد شد و پایگاه‌های مقاومت بسیج نقطه اصلی عزیمت بسیج محسوب می‌شوند.

وی افزود: با استفاده از تجربیات چهل سال گذشته باید در برنامه‌های بسیج نوآوری، خلاقیت و ابتکار عمل داشته باشیم تا برای چهل سال آتی بسیج را با توجه به ضروریات‌ انقلاب به اهداف عالیه خود برسانیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: تکامل و رشد بسیج امکانپذیر نیست مگر آنکه همه رده‌های بسیج اعم از خواهر و برادر، فرمانده و بسیجیان مخلص و امروز همین عزیزان بایستی با توجه به مقاومت‌ها و دستاورد‌های چهل سال گذشته که به صورت خودجوش در همه عرصه‌ها حضور داشتند و برای رضای الهی کار می‌کردند و در ضرورت‌های انقلاب در صحنه حاضر می‌شدند و پاسخی مناسب می‌دادند، آن‌ها را الگوی خود قرار دهند و مستحکم‌تر و پرتلاش‌تر از گذشته برای اهداف عالیه بسیج تلاش کنند.

سلیمانی گفت: امروز مسئولیت سنگینی بر عهده بسیج و بسیجیان است و با توجه به این مسئولیت‌ها، زنجیره‌ای بین پایگاه‌های مقاومت وجود دارد که در ضرورت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بتوان پاسخگو بود.

وی تصریح کرد: گذشته موفق ما بدون اشکال نیست و از همه ظرفیت‌ها استفاده نکرده است و فعالیت‌ها در بعضی جا‌ها همه جانبه نبوده و در بعضی مواقع همه جانبه بوده است و امروز بایستی همه ما دست به دست هم دهیم تا با استفاده از نو آوری، ابتکار و استفاده از ناشناخته‌های کشور، نیاز‌های جامعه را در هر عرصه‌ای رفع کنیم.

سلیمانی با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری بر اعتلای بسیج است، گفت: عالی شدن بسیج باید در دستور کار قرار بگیرد و کیفی‌سازی و عمق بخشی برنامه‌های بسیج از اهمیت بالایی برخوردار است و بسیجیان باید به این امر مهم و بیانیه گام دوم انقلاب توجه ویژه‌ای داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نیرو‌های خارج از مرز ایران الگو گرفته از بسیج مردمی هستند، گفت: بسیج به عنوان بزرگ‌ترین تشکیلات مردم نهاد در دنیا شناخته شده ‌و یک نهاد انقلابی مردمی است و توانسته خود را خارج از مرز‌ها توسعه و رشد دهد.

وی اظهار کرد: شکست حصر سوریه زمانی اتفاق افتاد که فقط 19 درصد از خاک سوریه در دست وفاداران دولت باقی مانده بود که با شکل‌گیری بسیج مردمی با الگوگیری از بسیج ایران دشمن را به عقب‌نشینی وادار کردند و به دلیل شکل‌گیری بسیج در سوریه و عقب‌نشینی استکبار و تکفیری‌ها، شکست جبهه استکبار در منطقه آغاز شد.

سلیمانی افزود: ارتش متجاوز بعثی عراق پس از آنکه نیرو‌های بسیج در ایران به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد کمتر از یک سال یعنی از سال 60 تا 61 به صورت کامل شکست خورده بود و دیگر توانایی مقابله با بسیج مردمی ایران را نداشت و پس از آن دوباره ارتش عراق توسط استکبار و کشور‌های تحت سلطه آن‌ها تقویت شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج در همه عرصه‌ها نیز تبدیل به یک الگوی جدید در کشور‌های دنیا شده است، گفت: بسیج 20 میلیونی از برنامه‌ها و ابتکارات امام راحل بود و با فرمان ایشان بسیج تشکیل شد و و امروز شاهد آن هستیم که بسیج در همه عرصه ها تبدیل به الگوی کشور‌های دنیا شده است.

آخرين اخبار

اگر اقتصاد مقاومتی را محور قرار دهیم بازرگانی باید در خدمت تولید باشد

واردات اتوبوس خارجی به کشورمان توهین به ملت محسوب می‌شود

مخالف تک نرخی شدن ارز هستیم

متقاضیان دریافت یارانه حمایت معیشتی باید در سایت هم ثبت‌نام کنند

ما هیچ زمانی از برجام خارج نمی‌شویم، اما تعهدات خود را به صفر می‌رسانیم

ما چوب انقلاب را نمی‌خوریم، بلکه چوب انتخاب بد را می‌خوریم

بزرگ‌ترین خطرات ما تهاجم فرهنگی، بدحجابی و فضای مجازی است

همه چیز را دادیم و چیزی از غرب نگرفتیم

آغاز ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دهم آذرماه

سی ام آبان ماه جاری مهلت ثبت اطلاعات دارایی مسئولان پایان می یابد

40 هزار یادواره شهید در مدارس برگزار می شود

تصویب FATF به معنای عقب‌نشینی و میدان دادن به دشمن است

دولت‌های یازدهم و دوازدهم کارنامه مطلوبی در حوزه اقتصاد، کاهش نرخ تورم و نیز بهبود وضع معیشتی مردم نداشته‌اند

راه جبران اشتباه برای معاون اوّل رئیس‌جمهور این است که عذرخواهی کند

هر وقت مسئولین دولتی توانستند با برجام مشکلات مردم را حل کنند با لوایح FATF هم خواهند توانست مشکلات را مرتفع کنند

عده ای می خواهند، نام شهدا را حذف و ارزش ها را کمرنگ کنند

باید اسامی نجومی‌بگیران و دستگاه‌هایی که حقوق نجومی می‌دهند به صورت شفاف در مجلس اعلام شود

آرشيو کل اخبار