menusearch

کسانی که به غیر از خدا دل بسته‌اند حزب شیطان هستند

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ جمعه
کسانی که به غیر از خدا دل بسته‌اند حزب شیطان هستند
کسانی که به غیر از خدا دل بسته‌اند حزب شیطان هستند

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد-امام جمعه اصفهان در خطبه اول نماز جمعه این هفته اصفهان در سخنانی اظهار کرد: بر اساس قران و روایات شیطان لشگریان و دام‌هایی دارد که به وسیله آنها انسان ها را فریب میدهد، همچنین در قرآن آمده‌است، کسانی که شیطان آنها را از ذکر و یاد خدا غافل کرده‌است، حزب شیطان هستند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان افزود: کسانی که به غیر از خدا دل بسته‌اند و از آنها اطاعت می‌کنند طاغوتی و حزب شیطان هستند و کسانی به خداوند دل بسته اند و یاد خدا هستند، حزب الله هستند.

وی با بیان اینکه یاد خدا بودن به معنای ذکر گفتن نیست، گفت: بر اساس روایتی از امام صادق علیه السلام منظور از ذکر خدا این است که در جایی که خداوند دستور داده کاری را انجام داد و جایی که خداوند دستور داده کاری انجام نشود به خداوند توجه داشت و یاد او بود.

خطیب نماز جمعه با اشاره به اینکه بالاترین عبادات خواندن قرآن است، گفت: از حضرت زهرا سلام الله علیها روایت شده که میفرمایند از دنیای شما خواندن قران، انفاق در راه خدا و نگاه کردن به صورت پیامبر خدا را دوست دارم که بر انجام این سه مورد در دین اسلام سفارش بسیاری شده‌است.

طباطبایی نژاد ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تسلیت گفت و افزود: امروز یاد آور حرکت ارزشمند نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی است که با وجود سر کار بودن دولت بختیار، به طرف محل اقامت امام خمینی رژه رفتند و امام نیز با تشکر از اینکه به دامن اسلام برگشتند ان ها را پناه دادوی اضافه کرد: این حرکت نیروی هوایی ارتش، حرکت انقلاب را سرعت بخشید و از کشته شدن عده زیادی از مردم جلوگیری کرد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه نظام پادشاهی ۲۵۰۰ ساله در کشور ایران نظامی اشتباه و غیر معمول بوده که اکنون نیز در برخی کشورها همچون عربستان برقرار است، گفت: انسان‌های والاتر و عالم به دین، باتقوا، مدیر و مدبر باید به مردم حکومت کنند که انقلاب اسلامی ایران توانست این مهم را پایه گذاری و اجرا کند.

طباطبایی نژاد افزود : امنیتی که کشور ما نسبت به کشورهای منطقه دارد، مدیون نیروهای مسلح است که از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور حراست میکنند.

وی با اشاره به حکومت نظامی اعلام شده در ۲۱ ام بهمن ماه ۵۷، گفت: در آن زمان امام دستور دادند ملت در خیابان‌ها بریزند، و به‌رغم اصرارهای ایت الله طالقانی مبنی بر اینکه این دستور ممکن است باعث کشته شدن عده زیادی از مردم شود، امام بر دستور خود پافشاری کردند و این نشانه ای از الهام شدن موفقیت این حرکت از طرف خداوند به امام است.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه ۲۲ بهمن امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شروع دهه ۵۰ انقلاب است، گفت: باید امسال مشت محکمی بر دهان کسانی بزنیم که می‌گفتند این انقلاب دوام نخواهد آورد، ما می‌ایستیم و پرچم اسلام را به دست امام زمان ارواحنا له الفداه، خواهیم رساند.

طباطبایی نژاد با اشاره به جنایت هایی که دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران انجام داده‌اند، گفت: ما ۴۰ سال است مقابل همه دنیای کفر قرار گرفته ایم و در همه زمینه ها پیشرفت داشته‌ایم و هیچ کدام از کشورهای غربی و دشمنان اسلام هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.

در مقابل دشمنان می‌ایستیم زیرا بر اساس قرآن ایستادگی در برابر کفر وظیفه ما است.

آخرین اخبار

پنجم شهریور همایش ملی رسانه و سبک زندگی اسلامی ایرانی در تهران برگزار می‌شود

167 تریلیون تومان هزینه مواد مخدر در ایران طی یک سال است

گروهک تروریستی داعش عروسک‌های استکبار جهانی هستند

ما معتقد به بستن فضای فرهنگی کشور نیستیم اما با ولنگاری فرهنگی به‌شدت مخالفیم

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

آرشیو کل اخبار