menusearch

پیروزی‌های جریان مقاومت آمریکایی‌ها را در طرح خاورمیانه بزرگ ناکام کرده است

۱۳۹۷/۹/۳ شنبه
پیروزی‌های جریان مقاومت آمریکایی‌ها را در طرح خاورمیانه بزرگ ناکام کرده است
پیروزی‌های جریان مقاومت آمریکایی‌ها را در طرح خاورمیانه بزرگ ناکام کرده است

به گزارش صراط المستقیم ،  همام حمودی دبیرکل مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق امروز در آئین افتتاحیه سی و دومین کنفرانس بین‌المللی نهضت اسلامی طی سخنانی با تأکید بر اینکه سال‌های عمر تکفیری‌ها تمام شده است، گفت: امروز موجودیت تکفیر‌ی‌ها از بین رفته و وحدت فرزندان نینوا، صلاح‌الدین و الانبار باعث شکست داعش شد که خدا را به‌خاطر آن شاکریم.

وی افزود: حال که گروه‌های تکفیری داعش که ادعای دولت اسلامی را داشت از بین رفته نیازمان به امر رهبر اسلامی بیش از پیش شده است.

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق با اشاره به اقدامات ارزشمند مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در راستای ترویج فرهنگ وحدت و تقریب مذاهب گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که می‌توان به‌وسیله آن بر تکفیری‌ها غلبه کرد و فرهنگ وحدت اسلامی را گسترش داد.

حمودی رژیم صهیونیستی را عامل بر هم زدن ثبات منطقه دانست و گفت: رژیم صهیونیستی خواهان به دست آوردن قدرت در منطقه است اما از وحدت مسلمانان جهان هراس دارد.

وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا درصدد طرح خاورمیانه بزرگ است اما پیروزی‌های پی‌درپی محور مقاومت نقشه آنان را نافرجام خوانده و تجربیات تلخی برای آنان به‌وجود آورده است.

رئیس مجلس اعلای  اسلامی عراق با اشاره به ایستادگی ملت‌های اسلامی در برابر سلطه نظامی و فرهنگی دشمن یادآور شد: رئیس جمهور سابق آمریکا نیز سیاستی مانند سیاست امروز دولت آمریکا داشت اما مقاومت و ایستادگی مسلمانان در برابر سلطه فرهنگی دشمن جلوی پیشرفت و موفقیت آنها را گرفت