menusearch

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

۱۳۹۸/۵/۲۱ دوشنبه
هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا
هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در خطبه‌های نماز عید سعید قربان که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت: از جلوه‌های برتر تقوا، تقوا در گفتار و نوشتار در فضای مجازی است.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم بیان کرد: باید قول سدید داشته باشیم، در این آیات ابتدا سخن از تقوا و سپس قول سدید آمده است، دروغ گفتن گناه مضاعف است و آمار دروغ نیز گناه دارد و باید دروغ را گسترده دید و از آن دوری کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در روایات زیادی آمده است که دروغ باایمان سازگاری ندارد و نمی‌توان  کسی مدعی شود مومن است ولی دروغ بگوید.

امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به حدیثی از امام باقر(ع) بیان کرد: دروغ، ایمان و بنیان ایمان را خراب می‌کند، در روایات ما آمده است که دروغ‌گویان را با بی‌توجهی به سخن‌شان ناکام گذاشته و آن‌ها را تحویل نگیریم.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به خطبه 10 نهج‌البلاغه ادامه داد: به سخن انسان‌های منحرف گوش ندهید، ساختن دروغ و نقل دروغ حرام است و ممکن است کسی دروغی را نساخته باشد ولی آن را دهان‌به‌دهان پخش کند، شبکه مجازی به‌دروغ سخنی را پخش می‌کند و برخی به آن دامن می‌زنند.

وی با تأکید براینکه بدون تردید امروز برائت از آمریکا و اسرائیل جلوه غیرت دینی است، افزود: هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا، امروز آمریکا و هم‌پیمانانش و رژیم صهیونیستی با اسلام مسئله‌ دارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: مخالفت آمریکا با ایران به خاطر دین اسلام است و به‌خوبی می‌دانند که ما تروریست نیستیم و خودشان تروریست هستند، آمریکا دریمن دست به کشتار می‌زند و در یک شهر بیش از 10 هزار نفر را به خاک و خون کشید.

امام‌جمعه موقت تهران تصریح کرد: فقه ما می‌گوید سلاح کشتارجمعی نه، ما کاری به بمب اتم نداریم و دشمنان تاکنون هیچ غلطی نتوانستند انجام دهند و بعدازاین هم نمی‌توانند اقدامی علیه ایران اسلامی انجام دهند.

آیت‌الله خاتمی ادامه داد: به ملت بزرگ ایران می‌گویم به خواست خداوند شما ماندگار بوده و می‌مانید و دشمنان شما نابود می‌شوند، از نخستین رئیس‌جمهور آمریکا کارتر تا آخرین آن ترامپ آرزوی براندازی نظام اسلامی را داشتند ولی برخی از آن‌ها مُردند ولی این آرزو را به گور بردند و همه آن‌ها خواهند مُرد و این آرزو را به گور می‌برند.

وی خاطرنشان کرد: ملت مومن و ولایی و عاشق اهل‌بیت(ع) ایران اسلامی ماندگار است و به یاری خداوند مشکلات را پشت سر گذاشته و به موفقیت می‌رسد.

آخرين اخبار

ابلاغ بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری

تمدید انتخاب روش مدیریت مستقیم سهام عدالت تا ۱۵ خردادماه

موظف شدن بانک ها به دریافت سفارش فروش سهام عدالت

رئیس‌جمهور مخاطب بیشترین تذکر کتبی نمایندگان

2 خرداد سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی ساعت 12 به وقت تهران بمناسبت روز جهانی قدس

عدم اجرای طرح ترافیک در تهران تا اطلاع ثانوی

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

حذف عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی

شیب ملایم رو به کاهش آمار کرونا در تهران

عدم اراده‌ای دولت برای برخورد با مافیای خودرو

سرپرست وزارت صمت منصوب شد

تذکر شفاهی یک نماینده مجلس نسبت به نامه وزیر خارجه به دبیر سازمان ملل

شماره ملی و شناسه ملی افراد کد اقتصادی

فعالیت سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو‌ها از روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت

استاد دانشگاه سهام عدالت دارد، اما کارگر نه

مشروح بیانات رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا

تمدید مهلت درخواست وام یک میلیون تومانی

آرشيو کل اخبار