menusearch

هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم

۱۳۹۸/۶/۲۶ سه شنبه
هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم
هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم

 

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: باید تلاش کنیم اقتصاد بدون نفت را ترسیم کنیم و با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم. هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم ولی هرکجا دست از این شعار برداشتیم و راه‌حل مشکلات را دل بستن به بیگانگان دانستیم شکست خوردیم.

 

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار حسین نجات معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دومین دوره آموزشی تشکیلاتی طرح شهید شهریاری که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ، اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب پر از مفاهیم پژوهشی برای دانشگاه‌ها بوده و محتوای بیانیه گام دوم دارای بیش از ۱۲۰ عنوان مقاله پژوهشی است.

وی افزود: دولتمردان آمریکا قصد داشتند که گفتمان سازش را به ما تحمیل کنند که با مقاومت و ایستادگی این گفتمان افول پیدا کرد و امروز گفتمان پیروز در منطقه مقاومت اسلامی است.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه گفتمان مقاومت پیشرفت و توسعه است، بیان کرد: کارآمدی نظام انقلاب اسلامی باید توسط استادان مجرب دانشگاه برای نسل جوان و دانشجو تبیین شود؛ زیرا کارآمدی نظام مشخص و با وجود همه تهدیدها آرمان‌های انقلاب تحقق می‌یابد.

نجات گفت: در زمان طاغوت مستشاران آمریکایی بر کشور احاطه داشتند؛ ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و تلاش و کوشش جوانان این مرزوبوم یکی از مستقل‌ترین کشورهای دنیا هستیم و هیچ کشوری در دنیا نمی‌تواند به ایران ظلم کند.

وی اظهار کرد: حزب‌الله لبنان و حماس مانند دو ناو در بالای سر اسرائیل ایستاده‌اند که اگر دست از پا خطا کنند تل آویو با خاک یکسان می‌شود.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در طول دوران دفاع مقدس و آغاز انقلاب اسلامی با تهدیدات اروپا و امریکا مواجه بودیم، تصریح کرد: به پشتوانه امام(ره)،  شهدا و رهبری با صلابت راه خود را ادامه دادیم و با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی مسیر انقلاب را آغاز کردیم که نظر استقلال حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمنان نداده‌ایم.

نجات مطرح کرد: شعار دوم ملت ایران آزادی است ولی آزادی نباید با ولنگاری همراه باشد که برخی به خود اجازه توهین و هتک حرمت ائمه اطهار(ع) را داشته باشند.

وی با بیان شعار سوم انقلاب که جمهوری اسلامی بود، بیان کرد: جمهوریت یعنی مشارکت همه‌جانبه مردم در امور کشور و اسلامی یعنی اینکه افرادی که در رأس کار هستند اسلامی و انقلابی باشند.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  خاطرنشان کرد: بالارفتن نرخ باسوادی و رشد روزافزون علمی و فرهنگی کشور در بخش‌های مختلف و کسب رتبه‌های برتر جهانی از ثمرات خون شهیدان و برکات انقلاب است. در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب بیشترین تهدیدات و فشارها و تحریم‌ها علیه انقلاب اسلامی ایران بوده است؛ ولی با وجود همه تهدیدات و تحریم‌ها پیشرفت‌های بزرگی داشته‌ایم.

نجات تأکید کرد: باید تلاش کنیم اقتصاد بدون نفت را ترسیم کنیم و با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم. هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم ولی هرکجا دست از این شعار برداشتیم و راه‌حل مشکلات را دل بستن به بیگانگان دانستیم شکست خوردیم.

آخرين اخبار

بی تعارف من به مدیران فعلی هیچ امیدی ندارم

تولید قدرت در نظام اسلامی بدون نهادینه شدن ارزش‌های اسلامی پایدار نخواهد بود

هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم

سپاه در ایام اربعین به زائران ایرانی و غیرایرانی خدمات بهداشتی درمانی ارائه می‌ کند

در هفته دفاع مقدس بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رایگان است

اهل بیت(ع) بیان کردند که مردم را به اسلام دعوت کنید ولی نه به زبان، بلکه به عمل

امسال سطح کیفی و کمی قطار‌های اربعین افزایش چشمگیری نسبت به سال گذشته خواهد داشت

متقاضیانی که کارت سوخت آن‌ها در باجه‌های معطله است، بدون مراجعه به دفاتر پستی کارت خود را دریافت کنند

تمهیدات لازم برای پذیرایی از یک میلیون زائر اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه پیش بینی شده است

امروز عده ای با غیر خداوند معامله و با استکبار و جریانات شیطانی مذاکره می کنند

شفافیت درباره نمایندگان مجلسی که رأی آوردند برای مردمی که به آن‌ها رأی داده‌اند یک حق است

وزارت آموزش‌وپرورش در یک حکومت دینی، نباید اجازه دهد که یک معلم دین را مورد هجمه قرار دهد

امروز دشمنان در حال عقب نشینی و فرار هستند

معتقدم که دولت نباید در برابر اروپایی‌ها گام به گام حرکت کند

دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان با اجتماع عظیم عاشقان حسینی‌ برگزار شد

در مجلس حاضر و به ویژه در میان نمایندگانی از لیست امید، موضوع شفافیت آراء با مخالفت مواجه شده است

دختر وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت بازداشت شد

آرشيو کل اخبار