menusearch

هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم

۱۳۹۸/۶/۲۶ سه شنبه
هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم
هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم

 

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: باید تلاش کنیم اقتصاد بدون نفت را ترسیم کنیم و با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم. هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم ولی هرکجا دست از این شعار برداشتیم و راه‌حل مشکلات را دل بستن به بیگانگان دانستیم شکست خوردیم.

 

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار حسین نجات معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دومین دوره آموزشی تشکیلاتی طرح شهید شهریاری که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ، اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب پر از مفاهیم پژوهشی برای دانشگاه‌ها بوده و محتوای بیانیه گام دوم دارای بیش از ۱۲۰ عنوان مقاله پژوهشی است.

وی افزود: دولتمردان آمریکا قصد داشتند که گفتمان سازش را به ما تحمیل کنند که با مقاومت و ایستادگی این گفتمان افول پیدا کرد و امروز گفتمان پیروز در منطقه مقاومت اسلامی است.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه گفتمان مقاومت پیشرفت و توسعه است، بیان کرد: کارآمدی نظام انقلاب اسلامی باید توسط استادان مجرب دانشگاه برای نسل جوان و دانشجو تبیین شود؛ زیرا کارآمدی نظام مشخص و با وجود همه تهدیدها آرمان‌های انقلاب تحقق می‌یابد.

نجات گفت: در زمان طاغوت مستشاران آمریکایی بر کشور احاطه داشتند؛ ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و تلاش و کوشش جوانان این مرزوبوم یکی از مستقل‌ترین کشورهای دنیا هستیم و هیچ کشوری در دنیا نمی‌تواند به ایران ظلم کند.

وی اظهار کرد: حزب‌الله لبنان و حماس مانند دو ناو در بالای سر اسرائیل ایستاده‌اند که اگر دست از پا خطا کنند تل آویو با خاک یکسان می‌شود.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در طول دوران دفاع مقدس و آغاز انقلاب اسلامی با تهدیدات اروپا و امریکا مواجه بودیم، تصریح کرد: به پشتوانه امام(ره)،  شهدا و رهبری با صلابت راه خود را ادامه دادیم و با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی مسیر انقلاب را آغاز کردیم که نظر استقلال حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمنان نداده‌ایم.

نجات مطرح کرد: شعار دوم ملت ایران آزادی است ولی آزادی نباید با ولنگاری همراه باشد که برخی به خود اجازه توهین و هتک حرمت ائمه اطهار(ع) را داشته باشند.

وی با بیان شعار سوم انقلاب که جمهوری اسلامی بود، بیان کرد: جمهوریت یعنی مشارکت همه‌جانبه مردم در امور کشور و اسلامی یعنی اینکه افرادی که در رأس کار هستند اسلامی و انقلابی باشند.

معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  خاطرنشان کرد: بالارفتن نرخ باسوادی و رشد روزافزون علمی و فرهنگی کشور در بخش‌های مختلف و کسب رتبه‌های برتر جهانی از ثمرات خون شهیدان و برکات انقلاب است. در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب بیشترین تهدیدات و فشارها و تحریم‌ها علیه انقلاب اسلامی ایران بوده است؛ ولی با وجود همه تهدیدات و تحریم‌ها پیشرفت‌های بزرگی داشته‌ایم.

نجات تأکید کرد: باید تلاش کنیم اقتصاد بدون نفت را ترسیم کنیم و با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم. هرکجا شعار ما می‌توانیم و عزم جهادی داشته‌ایم پیروز بوده‌ایم ولی هرکجا دست از این شعار برداشتیم و راه‌حل مشکلات را دل بستن به بیگانگان دانستیم شکست خوردیم.

آخرين اخبار

نماینده باید از آرمان‌های انقلاب دفاع کند

دادگاه روح الله زم برگزار شد

روابط ایران با کشورهای منطقه در دولت روحانی رها شد و بسیار کاهش یافته است

پرداخت مستمری ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی به خانوارهای دارای فرزندان سه قلو به بالا از سوی بهزیستی

همه موظف هستیم پای نظام و انقلاب خود بایستیم و از خون‌های به ناحق ریخته شهیدانمان دفاع کنیم

نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند

مسئولان باید با صاحبان فکر جلسات شبانه روزی بگذارند

برنامه‌های پنج‌ساله کشور باید بر مبنای بیانه گام دوم بازنگری شوند

بیش از ۷۰ درصد پرونده‌هایی که به پلیس ارجاع می‌شود منجر به صلح شده است

هفته آینده دادگاه روح الله زم تشکیل می شود

۲۱ هزار میلیارد خسارت سیل در سال جاری

بعد از اعتراض‌ها، ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر به لیست دریافت کنندگان کمک معیشت اضافه شده‌اند

نباید اجازه دهیم که فضای کشور، فضای اتهام‌افکنی شود

حق الناس در انتخابات باید رعایت شود

برخی از نمایندگان بیشتر از آنکه به مسائل ملی توجه داشته باشند تمرکز خود را روی مسائل حوزه انتخابیه‌شان گذاشته بودند

مردم نباید گول شعارها و وعده های کاندیداها را بخورند

نسبت به صنوف کم توجهی شده است

آرشيو کل اخبار