menusearch

نیروی زمینی سپاه از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به قدرت برتر در تراز جهانی را برخوردار است

۱۳۹۸/۵/۱۰ پنج شنبه
نیروی زمینی سپاه از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به قدرت برتر در تراز جهانی را برخوردار است
نیروی زمینی سپاه از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به قدرت برتر در تراز جهانی را برخوردار است

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی ‌فرمانده کل سپاه پس از بهره‌برداری از 2533 ‌پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی و اهدای 760 سری جهیزیه در جنوب شرق کشور، از یگان‌های ‌نیروی زمینی سپاه مستقر در مرزهای مشترک ایران و پاکستان و افغانستان بازدید کرد.

وی در این بازدید با اشاره به برقراری امنیت در مرزهای شرق کشور با تلاش و همت خستگی‌ناپذیر و مجاهدانه فرماندهان و رزمندگان نیروی زمینی سپاه اظها‌ر داشت: ‌با تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و مجاهدانه فرماندهان شاهد ‌برقراری امنیت پایدار مردمی در استان سیستان و بلوچستان و خنثی‌سازی تهدیدات و باطل کردن خواب‌های آشفته دشمنان هستیم.

‌فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نیروی زمینی سپاه ‌در این منطقه‌ با مجموعه کاملی از دشمنان انقلاب و نظام مواجه است، افزود: دشمنان و تروریست‌ها در این منطقه به گونه‌ای تمام عیار در سطوح راهبردی، تاکتیکی و عملیاتی علیه ملت ایران به صحنه آمده‌اند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه ‌سیستان و بلوچستان نقطه کانونی و تلاقی توطئه‌های دشمنان منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای، محلی و نقطه‌ای در نبرد نگرش‌ها و جنگ اراده‌ها و ادراک‌ها برای به مخاطره انداختن امنیت و آرامش مردم ما به شمار می‌رود، تصریح کرد: ‌امنیت به خودی خود به وجود نمی‌آید اما به خودی خود از بین می‌رود‌، ما باید هر روز به طراحی و انجام تلاش جدید روی بیاوریم، دشمن روش‌های خود در دشمنی با ملت ایران را هر روز تغییر می‌دهد و ما باید با هوشمندی و اشراف اطلاعاتی و تسلط بر رویکردها و رفتارهای آن، جلوتر از آنها عمل کنیم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ عاطفی، احساسی، رأفت و همدردی، همراه مردم و چه بسا در متن خانه و زندگی مردم حضور دارند و عطر و حرارت این حضور برای آنان امیدآفرین و منشاء اعتماد و آرامش شده است، ادامه داد: ‌نیروی زمینی سپاه  از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به قدرت برتر در تراز جهانی را برخوردار است.

وی با بیان اینکه سپاه به تنهایی امنیت مرز و استان را تامین نمی‌کند، خاطرنشان کرد: ‌دایره ماموریت‌های پاسداری‌، حفظ همه ارزش‌های انقلاب از جمله استقلال، تمامیت ارضی، عزت و اقتدار ملی را شامل می‌شود.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: ‌فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقدامات سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه در کنار ‌برنامه‌های امنیت‌ساز ‌از پدیده‌های‌ مأموریتی معنادار و کم‌نظیر و نماد عینی استراتژی دفاع همه‌جانبه حضرت امام (ره) پس از جنگ تحمیلی هشت ساله و اوامر و تاکیدات مکرر رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم ایران‌ افتخاری سپاه پاسداران است، اظهار داشت: امروز این مدال خدمتگزاری ‌بر سینه همه پاسداران انقلاب در این منطقه و دیگر مناطق کشور می‌درخشد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدیدات شبکه‌ای و تو‌در‌توی دشمنان تصریح کرد:‌ امنیت پایدار ‌در منطقه برقرار و ظرفیت‌های بسیار قدرتمند، جهش‌های بلند و امید‌آفرینی خوبی در اینجا به وجو‌د آمده است.‌

آخرین اخبار

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

امیدواریم همه دستگاه‌ها از جمله قوه قضائیه به وظایف خود در حوزه رعایت شئونات اسلامی و حجاب عمل کند

ردپای اجرای سند ۲۰۳۰ را در بخش‌های مختلف مشاهده می‌کنیم

اگر همکاری خبرنگاران با وزارت کشور نبود در بخش امنیتی وزارت کشور با مشکلاتی در حفظ امنیت مواجه می شد

سایت ثبت نام اینترنت رایگان به خبرنگاران راه‌اندازی شده است

آرشیو کل اخبار