menusearch

نیروی انتظامی در معضلات اجتماعی و هنجار‌شکنی با قدرت وارد شود

۱۳۹۸/۴/۷ جمعه
نیروی انتظامی در معضلات اجتماعی و هنجار‌شکنی با قدرت وارد شود
نیروی انتظامی در معضلات اجتماعی و هنجار‌شکنی با قدرت وارد شود

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، آیت‌الله سید‌محمد‌مهدی حسینی‌همدانی امام جمعه کرج در خطبه دوم نمازجمعه این هفته کرج با تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: حضرت امام جعفر صادق(ع) در زندگی خود فعالیت‌های علمی و فرهنگی زیادی انجام دادند و بخش دیگر زندگی ایشان مسائل دیگری بود و امام صادق (ع)پیشرفت را در تولید علم و دانش می‌دانستند و شاگردان زیادی در این راه تربیت کردند.

وی با بیان اینکه زمان زندگی امام شباهت زیادی با دوره کنونی ما دارد،افزود: با تولید علم و دانش و فناوری ریشه استکبار و صهیونیسم کنده می شود و دشمنان هم با علم و داشته‌های ما مبارزه می‌کنند و علم راه پیشرفت و ایستادگی در مقابل دشمنان است.

امام جمعه کرج با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) بیان کرد: مناطق سیل زده و زلزله زده باید در این دهه با نکته ویژه تری مورد توجه قرار گیرند ،از استان البرز و اقدامات صورت گرفته همه دست اندرکاران در این زمینه تشکر می‌کنم.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضاییه عنوان کرد: مبارزه سختگیرانه با فساد در درون و بیرون قوه قضاییه از تاکیدات رهبری معظم انقلاب اسلامی است، در بند چهارم بیانیه گام دوم هم رهبری به عدالت و مبارزه با فساد تاکید کردند که نشان از اهمیت این موضوع دارد و مبارزه با فساد و ویژه خواری از فرمایشات معظم له هستیم،جوانان انقلابی و فاضل باید به دستگاه قضایی وارد شده و با روحیه انقلابی و تحول گرا می توان تحول در دستگاه قضایی ایجاد کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، اظهار داشت: آمریکا به اسم حقوق بشر به دنبال سلطه گری و کسب منافع اقتصادی خود هستند،تیرماه برای ما مظهر شرارت آمریکایی‌ها است و شهادت حدود 300 نفر از هموطنان در حادثه هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری نشان از شرارت این رژیم است، ملت ایران هرگز از آمریکا نترسیده و در مقابل آن ایستاده است، پیشرفته ترین پهپاد آمریکایی‌ها در مقابل قدرت دفاعی ایران هدف قرار گرفت و این حرکت پاسداران انقلاب اسلامی این پیام را به آمریکا داد که اگر ایران اراده کند می تواند، آمریکا در جنگ اراده‌ها قطعا از ایران شکست خورده است.

خطیب نمازجمعه این هفته کرج با بیان اینکه این شکست‌ها پی در پی رئیس جمهور آمریکا را گیج کرده است که رهبر انقلاب را تحریم می‌کند، تصریح کرد: دشمنان رهبری هم اذعان می‌کنند که ایشان زندگی ساده‌ای دارند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با بیان اینکه تحریم وزیر امور خارجه اقدامی خارج از عرف دیپلماتیک است، گفت: این موضوع باید مورد عبرت برخی از حامیان و دلدادگان امریکا قرار گیرد، در این شرایط باز هم عده‌ای از مذاکره دم می‌زنند.

وی با بیان اینکه ملت مظلوم و مقتدر ایران مانند کوه در مقابل آمریکا و اذناب آن تا رسیدن کشور به مقاصد عالیه ایستاده‌ است، متذکر شد: یاد و خاطره شهیدان را گرامی می‌داریم که سبب این عزت و اقتدار هستند و بدن‌های قطعه قطعه شده شهیدان نشان می‌دهد که این شهدای گرانقدر برای احیای دستور اسلام و اهلبیت رفته‌اند و مسئولان باید این موضوع را بدانند که در انجام وظایف خود کوتاهی نکنند.

امام جمعه کرج با بیان اینکه در انتخابات پیش رو از هیچ احدی اعم از زن و مرد حمایت نمی‌کنم، گفت: دوستان جوانی که توانایی و صلاحیت لازم دارند برای انتخابات آینده آماده بشوند، تعداد زیادی از نمایندگان مجلس انتظارات را برآورده نکردند، برای انتخابات ملاک و معیار بیان می‌کنیم و از کسی حمایت نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در معضلات اجتماعی و هنجار‌شکنی با قدرت وارد شود، گفت: جنجال‌ها و کارشکنی‌های سبب ایجاد خلل در انجام وظایف نمی‌شود و باید با هنجار‌شکنان برخورد شود، مردم پشتیبان ناجا هستند و نباید در اجرای قانون خلل ایجاد شود.

آخرین اخبار

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

امیدواریم همه دستگاه‌ها از جمله قوه قضائیه به وظایف خود در حوزه رعایت شئونات اسلامی و حجاب عمل کند

ردپای اجرای سند ۲۰۳۰ را در بخش‌های مختلف مشاهده می‌کنیم

اگر همکاری خبرنگاران با وزارت کشور نبود در بخش امنیتی وزارت کشور با مشکلاتی در حفظ امنیت مواجه می شد

سایت ثبت نام اینترنت رایگان به خبرنگاران راه‌اندازی شده است

آرشیو کل اخبار