menusearch

نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ جمعه
نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند
نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور در جمع خبرنگاران کاشانی ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن و همچنین انتخابات مجلس امیدواریم ملت سلحشور ایران اسلامی باقدرت‌تر از همیشه در این دو روز برای دفاع از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای میهن اسلامی در صحنه حضور داشته باشند.

وی با اشاره به در پیش بودن نوروز و فصل مسافرت‌های نوروزی ابراز داشت: قرارگاه‌های نوروزی نیروی انتظامی در سراسر کشور از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین در مسیرهای بین شهری در حالت آماده باش کامل هستند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه یکی از وظائف این نیرو حمایت جدی از آمران به معروف و ناهیان از منکر است، تصریح کرد: نیروی انتظامی از بسیجیانی که با هماهنگی نیروی انتظامی و در قالب ماموریت‌های محوله از نیروی مقاومت بسیج و ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه می‌کنند در اجرای ماموریت‌ها حمایت جدی می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخورد جدی نیروی انتظامی با افرادی که با قاچاق کالا باعث اختلال در اقتصاد کشور می‌شوند، خاطرنشان کرد: در برخورد با این افراد و شبکه‌ها باید در کشور یک اراده جمعی وجود داشته باشد.

سردار اشتری از کشفیات گسترده کالاهای قاچاق در دهه ماه نخست سال ۹۸ خبر داد و اذعان داشت: کشفیات کالاهای قاچاق در سطح کشور در ۱۰ ماهه سال ۹۸ نسبت به مدت زمان مشابه در سال ۹۷ بیش از سه برابر افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه این کالاها اغلب از سرشبکه‌ها کشف و ضبط شده است، تاکید کرد: یکی از مهمترین عوامل موفقیت در بحث مبارزه با قاچاق کالا همکاری مردم است که در این زمینه همکاری خوبی را شاهد بودیم.

فرمانده ناجا همچنین با بیان اینکه نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند، بیان داشت: یکی از اقدامات انجام شده در این زمینه اجرای طرح «ناظر ۱» بوده است که با همکاری مردم با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کردند برخورد شده است.

وی با اشاره به حضور مردم و خیرین در کمک به دیگر هموطنان افزود: کاشان یکی از شهرهای نمونه کشور در این زمینه است که در زمینه کمک به بیماران صعب‌العلاج اقدامات بسیاری انجام شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه یکی از موسساتی که در کاشان برای کمک به بیماران صعب‌العلاج خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد موسسه امدادگران عاشورای کاشان است، یادآور شد: امیدواریم اقدامات انجام شده در کاشان الگویی برای دیگر شهرهای ایران اسلامی شود.

آخرين اخبار

نماینده باید از آرمان‌های انقلاب دفاع کند

دادگاه روح الله زم برگزار شد

روابط ایران با کشورهای منطقه در دولت روحانی رها شد و بسیار کاهش یافته است

پرداخت مستمری ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی به خانوارهای دارای فرزندان سه قلو به بالا از سوی بهزیستی

همه موظف هستیم پای نظام و انقلاب خود بایستیم و از خون‌های به ناحق ریخته شهیدانمان دفاع کنیم

نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند

مسئولان باید با صاحبان فکر جلسات شبانه روزی بگذارند

برنامه‌های پنج‌ساله کشور باید بر مبنای بیانه گام دوم بازنگری شوند

بیش از ۷۰ درصد پرونده‌هایی که به پلیس ارجاع می‌شود منجر به صلح شده است

هفته آینده دادگاه روح الله زم تشکیل می شود

۲۱ هزار میلیارد خسارت سیل در سال جاری

بعد از اعتراض‌ها، ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر به لیست دریافت کنندگان کمک معیشت اضافه شده‌اند

نباید اجازه دهیم که فضای کشور، فضای اتهام‌افکنی شود

حق الناس در انتخابات باید رعایت شود

برخی از نمایندگان بیشتر از آنکه به مسائل ملی توجه داشته باشند تمرکز خود را روی مسائل حوزه انتخابیه‌شان گذاشته بودند

مردم نباید گول شعارها و وعده های کاندیداها را بخورند

نسبت به صنوف کم توجهی شده است

آرشيو کل اخبار