menusearch

نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ جمعه
نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند
نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور در جمع خبرنگاران کاشانی ضمن عرض تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن و همچنین انتخابات مجلس امیدواریم ملت سلحشور ایران اسلامی باقدرت‌تر از همیشه در این دو روز برای دفاع از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای میهن اسلامی در صحنه حضور داشته باشند.

وی با اشاره به در پیش بودن نوروز و فصل مسافرت‌های نوروزی ابراز داشت: قرارگاه‌های نوروزی نیروی انتظامی در سراسر کشور از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین در مسیرهای بین شهری در حالت آماده باش کامل هستند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه یکی از وظائف این نیرو حمایت جدی از آمران به معروف و ناهیان از منکر است، تصریح کرد: نیروی انتظامی از بسیجیانی که با هماهنگی نیروی انتظامی و در قالب ماموریت‌های محوله از نیروی مقاومت بسیج و ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام وظیفه می‌کنند در اجرای ماموریت‌ها حمایت جدی می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخورد جدی نیروی انتظامی با افرادی که با قاچاق کالا باعث اختلال در اقتصاد کشور می‌شوند، خاطرنشان کرد: در برخورد با این افراد و شبکه‌ها باید در کشور یک اراده جمعی وجود داشته باشد.

سردار اشتری از کشفیات گسترده کالاهای قاچاق در دهه ماه نخست سال ۹۸ خبر داد و اذعان داشت: کشفیات کالاهای قاچاق در سطح کشور در ۱۰ ماهه سال ۹۸ نسبت به مدت زمان مشابه در سال ۹۷ بیش از سه برابر افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه این کالاها اغلب از سرشبکه‌ها کشف و ضبط شده است، تاکید کرد: یکی از مهمترین عوامل موفقیت در بحث مبارزه با قاچاق کالا همکاری مردم است که در این زمینه همکاری خوبی را شاهد بودیم.

فرمانده ناجا همچنین با بیان اینکه نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی که باعث هنجارشکنی در جامعه شود برخورد می‌کند، بیان داشت: یکی از اقدامات انجام شده در این زمینه اجرای طرح «ناظر ۱» بوده است که با همکاری مردم با افرادی که در خودرو کشف حجاب می‌کردند برخورد شده است.

وی با اشاره به حضور مردم و خیرین در کمک به دیگر هموطنان افزود: کاشان یکی از شهرهای نمونه کشور در این زمینه است که در زمینه کمک به بیماران صعب‌العلاج اقدامات بسیاری انجام شده است.

سردار اشتری با بیان اینکه یکی از موسساتی که در کاشان برای کمک به بیماران صعب‌العلاج خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد موسسه امدادگران عاشورای کاشان است، یادآور شد: امیدواریم اقدامات انجام شده در کاشان الگویی برای دیگر شهرهای ایران اسلامی شود.

آخرين اخبار

مزاج در مناطق چگونه است؟

نظر رئیس سازمان زندان‌های کشور درباره نا آرامی‌های اخیر زندان‌ها

نبود یک بانک اطلاعاتی منسجم از کسانی که به علت کرونا کسب و کارشان دچار آسیب شده است

دو سوم کارکنان هر اداره باید در محل کار ادامه داشته باشد و این بر روی ترددها تأثیر خواهد گذاشت

آخرین آمار شیوع و ابتلاء به بیماری کرونا در تهران

تمامی جاده‌های کشور دارای کیفیت‌های استاندارد و قابل اطمینان است

مرخص شدن یک پیرمرد ۹۱ ساله مبتلا به کرونا ویروس از بیمارستانی در شهرستان اردکان

ارزیابی سلامت بیش از هفتاد میلیون ایرانی در طرح بسیج ملی غربالگری

رئیس مجلس شورای اسلامی هم کرونا گرفت

خوراکی های ناسازگار با یکدیگر

نظر عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در خصوص جریان روشنفکرنما

محدودیت‌های اعمال شده در طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین

صدور ۵ هزار برگ جریمه ۵۰۰ هزار تومانی از شروع اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکنون

مصوبات جدید شورای فرماندهی ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران اعلام شد

تحقق شعار جهش تولید نیازمند قوانین مناسب و همچنین نیازمند اعتماد به نفس در اجرا است

محدودیت هایی ترددی حمل‌ونقل ترافیک استان تهران

بررسی درخواست افرادی که نسبت به عدم دریافت کمک معیشت معترض بوده و در سامانه ثبت نام کردند خرداد ۹۹ انجام می‌شود

آرشيو کل اخبار