menusearch

نیروهای خائنی در دولت وجود دارند که نمی‌خواهند مشکلات حل شود

۱۳۹۸/۱/۱۸ یکشنبه
نیروهای خائنی در دولت وجود دارند که نمی‌خواهند مشکلات حل شود
نیروهای خائنی در دولت وجود دارند که نمی‌خواهند مشکلات حل شود

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر در نطق میان دستور راهکارهای تحقق «رونق تولید» را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق «رونق تولید» باید ریشه قاچاق خشکانده شود، گفت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا گزارش‌های خوبی در خصوص اقدامات خود دارد اما به نظر می‌رسد دولت عزمی برای بریدن دست قاچاقچیان ندارد و مافیای قاچاق همچنان در کشور فعال است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، توسعه صادرات را راهکاری مهم برای «رونق تولید» خواند و گفت: در ۵ سال گذشته دولت به جای تلاش برای توسعه صادرات تمام تلاش خود را معطوف به برجام نافرجام کرد، برجام قرار بود سایه تحریم‌ها را از سر کشور بردارد و مردم را از یارانه ۴۵ هزار تومانی بی نیاز کند اما برجام تعهدی توخالی بود.

آزادی خواه اظهار داشت: اگر این تلاشی که برای انعقاد این تعهد توخالی به کار گرفته شد، برای توسعه روابط با کشورهای همسایه به کار گرفته می‌شد امروز شاهد این مشکلات نبودیم.

وی خطاب به رئیس جمهور، گفت: سفر شما به کشور عراق اقدام مثبتی بود، کمر همت ببندید و با استفاده از کشورهای همسایه صادرات را توسعه بخشید.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی حمایت از تولیدکنندگان داخلی را راهکار مهم برای «تولید رونق» تولید خواند و اظهار داشت: تولیدکنندگان امروز با بانک‌های داخلی درگیر هستند و مشکلات زیادی برای بازپرداخت تسهیلات خود دارند.

آزادی خواه با تاکید بر اینکه مشکلات کشور ربطی به آمریکا ندارد، گفت: ترامپ غلط می‌کند سپاه را تحریم کند سپاه مشغول خدمت رسانی به مردم لرستان و گلستان است ما موجب مشکلات مردم هستیم.

وی ادامه داد: در کنار همه نیروهای مخلصی که در دولت خدمت می‌کنند نیروهای خائنی وجود دارند که نمی‌خواهند مشکلات حل شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه مدیران دو تابعیتی انگیزه مشکلات کشور را ندارند، گفت: مدیران دو تابعیتی انگیزه کار ندارند باید از دولت خارج شوند و نیروهای انقلابی جایگزین شوند.