menusearch

منع خروج خودرو‌های پلاک بومی از استان‌های البرز وتهران

۱۴۰۰/۴/۲۹ سه شنبه
منع خروج خودرو‌های پلاک بومی از استان‌های البرز وتهران
منع خروج خودرو‌های پلاک بومی از استان‌های البرز وتهران

جانشین راهور ناجا گفت: هیچ خودرویی با پلاک بومی اجازه خروج از حلقه و رینگ استان‌های تهران و البرز را ندارد و ۱۴ محور ورودی و خروجی کنترل می‌شود.

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار حسینی  افزود: از روز گذشته محدودیت کرونایی با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا در استان تهران و البرز آغاز شده است و خوشبختانه بسیاری از رانندگان و همشهریان این موضوع را رعایت کردند مگر اندکی که از این موضوع و خبر اطلاع نداشتند.
وی گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا شاید در دیگر شهر‌ها با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی رانندگان خودرو‌ها بتوانند با سماجت تردد کنند و اعمال قانون می‌شوند، اما در استان تهران و البرز موضوع به این صورت نیست و حتماً خودرو برگردانده می‌شود.
جانشین پلیس راهور ناجا افزود: روز گذشته شاهد برخی تردد‌ها و اذحام ترافیک در محور‌های قزوین، چالوس و قم بودیم، اما بحمدلله امروز این موضوع به مراتب خیلی کمتر شده است و از مردم می‌خواهیم به هیچ عنوان قصد خروج از استان تهران و استان البرز را نداشته باشند.
سردار حسینی گفت: تمامی محور‌های ۱۴ گانه در دو استان کنترل می‌شود و این محدودیت تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۴ مرداد ادامه خواهد داشت.