menusearch

قطع رابطه ایران با آمریکا باعث عزت ایران در سطح منطقه شد

۱۳۹۸/۱/۱۶ جمعه
قطع رابطه ایران با آمریکا باعث عزت ایران در سطح منطقه شد
قطع رابطه ایران با آمریکا باعث عزت ایران در سطح منطقه شد

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز، ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی  با توصیه خود و دیگران به رعایت تقوای الهی گفت: اگر به وجوه مشترک انقلاب امام حسین (ع) و انقلاب اسلامی توجه کنیم آنچه بسیار خودنمایی می‌کند مظلومیت و نابرابری جبهه حق در برابر باطل است.

نماینده ولی فقیه در البرز با اشاره به ضرورت روحیه تکلیف گرایی برای پیشرفت انقلاب  گفت: تلاش نیروهای سپاه در سیل اخیر قابل تقدیر بود.

وی در استان البرز تاکید کرد: لازمه مقاومت و پیروزی در نبرد با چنین دشمنی، ایمان قوی، اعتقاد به هدف، برخورداری از روحیه تکلیف گرا و آماده بودن برای جانفشانی و ایثار است که همگی در فرهنگ حسینی موج می زند.

خطیب نماز جمعه کرج با اشاره به اینکه دشمنان و جریان استکبار موفقیت های نظام اسلامی را از چشم سپاه می بیند، بیان کرد: رمز موفقیت سپاه پاسداران در اتصال به قیام امام حسین(ع) و عاشورای حسینی است و از همین رو است که استکبار همواره به دنبال تخریب چهره سپاه است.

نماینده ولی فقیه در البرز با اشاره به ضرورت روحیه تکلیف گرایی برای پیشرفت انقلاب گفت: تلاش نیروهای سپاه در سیل اخیر قابل تقدیر بود.

وی با انتقاد از عملکرد جبهه استکبار و اجرای تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران بیان کرد: در جریان امدادرسانی شاهد این بودیم که چگونه با اجرای تحریم های ناجوانمردانه علیه هلال احمر که یک نهاد غیر نظامی و امدادرسان است مانع کمک به مردم سیل زده شدند و کمک هایی که از طرف کشورهای دیگر و برادران دینی ما برای سیل زدگان ارسال شده بود به دلیل اقدام غیر انسانی غربی ها  با مشکل مواجه شد.

به گفته خطیب نماز جمعه کرج طبق قوانین بین المللی هر گونه اقدامی که جان انسان ها را به خطر می اندازد نقض قوانین حقوق بشر است، اما این ممانعت را آمریکا ایجاد کرد و این رفتار صحت شعارهای بشردوستانه  آنان را نشان می دهد و می بینیم چقدر این ادعاها توخالی است.

خطیب جمعه کرج با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت شهید آوینی گفت: شهید آوینی با ارائه مجموعه مستند روایت فتح که از عملیات خیبر تا مرصاد را روایت می کند یادگار پر ارزشی برای نسل های بعدی به جای گذاشت و این شهید والامقام تمام زندگی خود را صرف نشر و گسترش آرمان های انقلاب کرد.

نماینده ولی فقیه در استان البرز به نزدیک شدن سالروز میلاد با سعادت حضرت عباس(ع) اشاره کرد و گفت: جانبازان عمار انقلاب هستند که همواره با حضور در صحنه های مختلف نقش علمدار انقلاب اسلامی را بر عهده دارند.

خطیب نماز جمعه کرج با بیان این مطلب که سپاه موجبات بالندگی کشور را در عرصه های مختلف ایجاد کرد، ادامه داد: دشمنان نظام و انقلاب همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب بودند ولی سپاه با حضور پرشور در صحنه موجبات باندگی کشور را فراهم کرد.

امام جمعه کرج با اشاره به مسئله قطع رابطه ایران با آمریکا گفت: قطع رابطه ایران با آمریکا باعث عزت ایران در سطح منطقه شد و بر همین اساس، تفکر انقلاب ایران به کشورهای دیگر رسید و نفوذ آمریکا در منطقه کاهش پیدا کرد؛ هرچند سرسپرده های داخلی در تلاش ارتباط دوباره اند و هزینه می تراشند ولی بدانند که به نتیجه دلخواه نمی رسند.