menusearch

فروش محصولات موهن به اسلام در سایت آمریکایی

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ چهارشنبه
(0)
(0)
فروش محصولات موهن به اسلام در سایت آمریکایی
فروش محصولات موهن به اسلام در سایت آمریکایی

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی ایالات متحده آمریکا (آمازون) اقدام به فروش اقلامی از جمله کاورهای سرویس بهداشتی کرد که با نمادهای اسلامی از جمله آیه های کتاب آسمانی قرآن پوشیده شده است.

این اقدام سایت آمازون با شکایت مسلمانان آمریکا مواجه شد که آن را توهین به جامعه مسلمانان دانستند.

در پی درخواست شورای روابط اسلامی-آمریکایی، آمازون اعلام کرد که این اقلام را از روی سایت بر می دارد و از فروش آنها جلوگیری می کند.

با این وجود جنجال بر سر این اقدام توهین آمیز سایت آمریکایی آمازون به اسلام و مسلمانان همچنان وجود دارد.

هنوز تعدادی از این محصولات توهین آمیز برای خرید در سایت آمازون موجود هستند اما این سایت اعلام کرده است ،همه محصولاتی را مغایر با سیاست های آن باشد مورد بررسی قرار خواهد داد.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که شورای روابظ اسلامی-آمریکایی از آمازون خواست،پادری ها و کاورهای سرویس بهداشتی موهن به اسلام و مسلمانان را از میان محصولات فروشی خود حذف کند.

سایت آمازون بلافاصله پس از این درخواست اعلام کرد که همه اقلام لیست شده از سوی شوریا روابط اسلامی-آمریکایی از روی سایت برداشته خواهند شد.

سخنگوی سایت آمازون به «ایندیپندنت» گفت: «همه فروشنده ها باید دستورالعمل های فروش ما را رعایت کنند و هر کسی که این کار را انجام ندهد با تنبیه هایی از از جمله بسته شدن حسابش در این سایت مواجه خواهد شد.»

با وجود همه این ها هنوز برخی از محصولات مانند کاورهای سرویس بهداشتی که لفظ جلاله «الله» روی آنها نوشته شده است هنوز در این سایت به فروش می رسد و این مسئله موجب عصبانیت جامعه اسلامی در آمریکا شده است.

«ابراهیم هوپر»،سخنگوی شورای روابط اسلامی-آمریکایی در این باره به «سی ان ان» گفت: «فکر نمی کنم داشتن نشستن روی کاورهایی که تصویر انجیل یا چیزهایی مشابه روی آن باشد،کار درستی باشد.»

او به نمایندگی از جامعه مسلمانان آمریکا خواستار حذف همه اقلام موهن به اسلام از روی سایت آمازون شد و گفت که با این سایت برای شناسایی این محصولات همکاری خواهد کرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
جواد جلیلی
جمعه بیست و یکم دی ۹۷
پاسخ
()
()
جواد جلیلی
جامعه مسلمانان بيدار و زنده جمهوري اسلامي ايران ؛ کشورهاي مسلمان منطقه ؛ کل مسلمانان زنده دنيا و حتي انسان هاي آزاده جهان ، خواستار حذف همه اقلام موهن به مکتب حياتبخش اسلام در اشکال مختلف از روي سايت آمازون هستيم و جامعه بيدار جهاني از طراحان و بازاريابان شرکت آمازون انتظار دارند ضمن احترام به فرهنگ ساير ملتها ؛ راه را جهت تقرب اديان ؛ مذاهب و مکاتب آسماني ، و همچنين رشد و پيشرفت ملتها ؛ هموار نمايند .