menusearch

عملی کردن گام دوم انقلاب، نظام را بیمه می‌کند

۱۳۹۸/۵/۳ پنج شنبه
عملی کردن گام دوم انقلاب، نظام را بیمه می‌کند
عملی کردن گام دوم انقلاب، نظام را بیمه می‌کند

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در هفدهمین یادواره علما و شهدای منطقه پی‌رجه نکا اظهار کرد: امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در واقع انقلابی جهانی پایه‌گذاری کرد که امروزه کل جهان در پی این انقلاب و ارزش‌های نظام است.

وی با گرامیداشت نام و یاد شهدا و علما که از اثرگذاران مهم در انقلاب اسلامی ایران هستند؛ در بین اجتماع بزرگ مردم و مسؤولان افزود: تبعیت از روحانیت و همراه بودن با روحانیت در طول انقلاب بوده و هست و همه ما با تبعیت از علما و روحانیون اثرگذار به توفیقات مهمی در زندگی دست یافتیم.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه شهدای ما هم با الگوبرداری از علما و روحانیون در این مسیر گام نهادند؛ یادآور شد: روحانیون در طول قبل و بعد از انقلاب در مسیر انقلاب و امام و رهبری ثابت قدم بوده و هستند.

مصلحی گفت: همواره خوانده‌ایم که "مداد علما از خون شهدا بالاتر و افضل است" و شهدای ما با درس‌آموزی در مکتب چنین علمایی که علم‌شان برتری داشته است؛ به این جایگاه والا رسیده‌اند.

وی با اعلام اینکه شهدا  پرورش و تربیت یافته روحانیون و علمای اثرگذار بوده‌اند؛ خاطر نشان کرد: شهدا در کنار روحانیون دارای مقام و منزلت والایی هستند و ولایتمداری و بصیرت آنان با الگوگرفتن از مکتب اهل بیت(ع) آنان را ماندگار و دشمنان را ناکام گذاشته است.

به گفته وزیر سابق اطلاعات، روحانیت و علمای برجسته ما همچون امام راحل و بسیاری از علمای برجسته، در طول انقلاب همراه با مردم بودند و در ادامه این راه هم با مردم هستند و زندگی ساده و بی‌آلایش آنان الگوی همگان است.

مصلحی افزود: در طول چهل سال،  مسیر انقلاب در حال حرکت به جلوست و امام راحل  به عنوان دانشمند برجسته، با جهان حرف زده و حرکت جهانی و زمینه سازی برای ظهور  انجام داده است.

وی  اظهار کرد: ایجاد حکومت اسلامی یکی از اهداف مهم انقلاب بود و اگرچه دشمن در طول انقلاب با دشمنی‌های فراوان عرصه را بر مردم تنگ کرده است؛ اما بصیرت و ولایتمداری مردم ما مانع توطئه‌های دشمنان است.

وزیر سابق اطلاعات بیان داشت: گام دوم انقلاب و فرمایشات رهبری باید در دستور کار ما قرار گرفته و بدانیم عزت انقلاب ما در ولایتمداری و حرکت در مسیر رهبری است و توجه به فرمایشات رهبری و عملی کردن گام دوم انقلاب، این نظام را بیمه می‌کند.

مصلحی گفت: توطئه‌های دشمنان همواره بوده است و اکنون در ادامه مسیر انقلاب باید با ولایتمداری و بصیرتی که از شهدا برای ما به ارث مانده است؛ این انقلاب را به سر منزل مقصود برسانیم.

آخرین اخبار

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

امیدواریم همه دستگاه‌ها از جمله قوه قضائیه به وظایف خود در حوزه رعایت شئونات اسلامی و حجاب عمل کند

ردپای اجرای سند ۲۰۳۰ را در بخش‌های مختلف مشاهده می‌کنیم

اگر همکاری خبرنگاران با وزارت کشور نبود در بخش امنیتی وزارت کشور با مشکلاتی در حفظ امنیت مواجه می شد

سایت ثبت نام اینترنت رایگان به خبرنگاران راه‌اندازی شده است

آرشیو کل اخبار