menusearch

عدم اراده‌ای دولت برای برخورد با مافیای خودرو

۱۳۹۹/۲/۲۲ دوشنبه
عدم اراده‌ای دولت برای برخورد با مافیای خودرو
عدم اراده‌ای دولت برای برخورد با مافیای خودرو

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حجتالاسلام سید جواد حسینی کیا عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی نطق میان دستور خود، گفت: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا کشور و جهان را در بر گرفته است و اقتصاد را تحتالشعاع قرار داده است، فشار مضاعفی بر کارگران فصلی، صاحبان مشاغل خُرد، واحدهای تولیدی و قشر آسیب پذیر جامعه وارد کرده است که نیازمند اقدامات اساسی از سوی مسئولان بود اما متأسفانه اقدامات درخوری انجام نشد.

وی افزود: در وهله اول باید از مجلس شورای اسلامی گله کرد که طرحهایی که دردی از مردم درمان کند و آلام گرفتاریهای آنان باشد، مطرح نکرد و مردم قربانی سیاسی کاری عدهای از مجلسیان شدند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این دوران ناکارآمدی دولت پیر و فرتوت بر همگان روشن شد، اظهار داشت: دولت همه هزینهها را به گردن مردم انداخت و حمایتهایی که از آنان سخن گفته شد، در عمل جدی اجرا نشد.

حسینی کیا خطاب به رئیس جمهور، تصریح کرد: وضعیت معیشتی مردم خوب نیست و سوال ما از رئیس جمهور این است که آیا از وضعیت کارگران فصلی و مشاغل خُرد و واحدهای تولیدی خبر دارد که به زمین سیاه نشستهاند؟

وی افزود: آقای روحانی! آیا از گرانی قیمت خودرو خبر دارید؟ بی مدیریتی دولت و همراهی با مافیای خودرو و دست دلالان را باز گذاشتن باعث شده است که فریاد مردم مظلوم بلند شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در عرصه خودرو ظرفیت برخورد با مافیای خودرو وجود دارد اما دولت ارادهای برای این کار ندارد و بنابراین برخی از دولتمردان بر خودروسازی، سایه انداختهاند.

حسینی کیا اظهار داشت: ناکارآمدی و ضعف معاون پارلمانی رئیس جمهور مشهود است و برای جبران این امر لازم است که فردی کارآمد، صادق، پاکدست و قانون مدار جایگزین شود.

وی گفت: در این شرایط کرونایی سوال بنده از وزیر ارتباطات این است که دانش آموزان مناطق محروم چه گناهی کردهاند که به اینترنت مناسب دسترسی ندارند.

آخرين اخبار

رکورد صادرات محصولات کشاورزی با وجود شرایط کرونا و تحریم

تجمع مردم مقابل شهرداری تهران به دلیل اهمال در آماده‌سازی فضای شهر در ایام محرم

کاهش ۵۰ درصدی محصولات باغی به دلیل شیوع کرونا

حذف دفترچه‌های کاغذی تا پایان سال

نرخ‌های جدید سود سپرده‌ بانکی

ممنوعیت فروش و ذبح گوسفند در مراکز عرضه دام شهرداری در عید قربان

۲۰کاهش درصدی کارمزد معاملات بورس از فردا

تخمین ۲۵ میلیونی مبتلایان کرونا در ایران

ابلاغ بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری

تمدید انتخاب روش مدیریت مستقیم سهام عدالت تا ۱۵ خردادماه

موظف شدن بانک ها به دریافت سفارش فروش سهام عدالت

رئیس‌جمهور مخاطب بیشترین تذکر کتبی نمایندگان

2 خرداد سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی ساعت 12 به وقت تهران بمناسبت روز جهانی قدس

عدم اجرای طرح ترافیک در تهران تا اطلاع ثانوی

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

حذف عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی

شیب ملایم رو به کاهش آمار کرونا در تهران

آرشيو کل اخبار