menusearch

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مقابل فشارهای لغو برخی راهپیمایی ها ایستادگی کرد

۱۳۹۸/۵/۹ چهارشنبه
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مقابل فشارهای لغو برخی راهپیمایی ها ایستادگی کرد
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مقابل فشارهای لغو برخی راهپیمایی ها ایستادگی کرد

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، در آستانه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ؛ تجدید بیعت اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با امام راحل قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به همراه مدیران و اعضای این شورا و ائمه جمعه استان تهران و حجت الاسلام محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های امام(ره) تجدید بیعت نمودند.

نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این مراسم اظهار داشت: اگر بخواهیم اهمیت و نقش آفرینی و عملکرد شورای هماهنگی را به عنوان اوجب واجبات بیان کنیم، باید گفت که امام راحل احیاگر حیات اسلام ناب محمدی هستند و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امام راحل با نگاهی آینده نگر نهادهای بسیاری را بعد از انقلاب تاسیس نمودند که از جمله این نهادها نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است که در 12 مرداد سال 1359 تاسیس شد.

لطفی با اشاره به سخنان امام راحل در اهمیت تبلیغات اظهار کرد: نگاه امام خمینی(ره) به رسالت و اهمیت تبلیغات یک نگاه مهم و خاصی بود که در این باره فرمودند: "دنیا از روی تبلیغات می چرخد" ، "تبلیغات کاربرد بیشتری در میدان جنگ دارد" ،"باید تمرکز فعالیت ها و محور آن بر تبلیغات باشد"؛ با این نگاه امام راحل می فرماید: امیدوارم با هماهنگی و نظم در تبلیغات دسیسه های دشمن خنثی شود.

وی به سخنی از مقام معظم رهبری در این زمینه اشاره کرد و افزود: این موضوع از منظر مقام معظم رهبری نیز دارای اهمیت است و ایشان نیز فرمودند: اگر شورای هماهنگی تبلیغات نبود، معلوم نبود چه ناهماهنگی ها و ناسازگاری هایی رخ می داد.

این شورا را یک نهاد فراسازمانی دانست و گفت: وقتی گفته می شود شورای هماهنگی به این معنا است که یک مجموعه از نهادها و ارگان های مختلف با این شورا هماهنگی می کنند و این شورا یک نهاد فراسازمانی است.

وی ادامه داد: همه اهمیت این تبلیغات، نقش مهم مردم در انقلاب است و افتخار این شورا خدمت به مردم شریف، بصیر، فهیم و دشمن شناس است. احساس تکلیف مردم بصیر و حضور آنها در صحنه های مختلف باعث استمرار نظام و مایوس شدن دشمنان شده است.

 

فشارهایی برای لغو مجوز برخی از راهپیمایی ها

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور حماسه 9 دی را از افتخارات این شورا و لبیک مردم به این حضور دانست و گفت: فتنه 88 با همه پیچیدگی آن و حمایت نظام سلطه و دشمنان داخلی برای براندازی نظام با حضور حماسی مردم در حماسه 9 دی این فتنه در هم پیچیده شد که با اقدامات امنیتی هم قابل جمع شدن نبود.

لطفی با اشاره به نقش بی بدیل آیت الله جنتی در اجازه مجوز این راهپیمایی اظهار کرد: اگر نقش بی بدیل عمار انقلاب آیت الله جنتی در این کشور و این شورا نبود، اجازه راهپیمایی برای مقابله با فتنه 88 داده نمی شد. ما از جاهای مختلف برای لغو راهپیمایی در فشار بودیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به راهپیمایی اردیبهشت ماه امسال در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی درباره کاهش سطح همکاری های برجام گفت: وقتی نظام دینی در برابر عهد شکنی نظام سلطه تصمیم به کاهش همکاری های برجام گرفت، ما به عنوان موذن انقلاب و حمایت از تصمیم نظام، اطلاعیه برگزاری راهپیمایی را صادر نمودیم که برای لغو آن به ما فشارهای سنگینی آوردند، اما ما ایستادیم و آن راهپیمایی هم با حضور گسترده مردم بصیر و فهیم برگزار شد و آثارش را امروز می بینیم که دشمن فهمید با یک طیف و دسته طرف نیست.

آخرین اخبار

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

امیدواریم همه دستگاه‌ها از جمله قوه قضائیه به وظایف خود در حوزه رعایت شئونات اسلامی و حجاب عمل کند

ردپای اجرای سند ۲۰۳۰ را در بخش‌های مختلف مشاهده می‌کنیم

اگر همکاری خبرنگاران با وزارت کشور نبود در بخش امنیتی وزارت کشور با مشکلاتی در حفظ امنیت مواجه می شد

سایت ثبت نام اینترنت رایگان به خبرنگاران راه‌اندازی شده است

آرشیو کل اخبار