menusearch

سیاست دشمن فاسدنمایی تمام ارکان حکومت است

۱۳۹۸/۱۰/۳ سه شنبه
سیاست دشمن فاسدنمایی تمام ارکان حکومت است
سیاست دشمن فاسدنمایی تمام ارکان حکومت است

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور ضمن تبریک عید میلاد مسیح به همه اقلیت‌های دینی به ویژه مسیحیان هم‌وطن، گفت: با توجه به حوادث آبان ماه حاوی درس‌های عبرت آموز برای مردم و مسئولان نظام بود، آموختیم زمان غرق شدن مسئولان در امور جناحی و حزبی و غفلت از مسائل اصلی، دشمن با بهره‌گیری از ضعف‌ها به طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای توطئه‌های خطرناک اقدام می‌کند.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین دریافتیم که اگر مسئولان به خواب غفلت روند، دشمن بیدار است. باور کنیم که بسیار بهتر از این می‌توان کشور را مدیریت کرد، قطعا بخش مهمی از دشواری‌های این سال‌ها به تحریم و دشمنی‌های دشمن باز می‌گردد اما سهم عمده از آنها به شیوه کشورداری مسئولان نیز مربوط است.

وی افزود: شک نداریم مردم با بصیرت ایران صاحبان اصلی انقلاب و نظام بودند. در طول 40 سال گذشته از این نظام همانند پاره‌ای از وجود خود حراست کردند. امروز نیز هرگاه برای این ودیعه الهی احساس خطر کنند به هنگام در صحنه حاضر می‌شوند و توطئه دشمنان را خنثی می‌کنند اما مسئولان باید در مقابل بزرگواری مردم را ارج نهند و گذشت و کرامت آنان را به اشتباه تفسیر نکنند.

جعفرپور یادآور شد: واقعیت آن است که در میان سردمداران حکومت، در کنار برخی مسئولان فاسد و نالایق انبوهی از خدمتگذاران صادق وجود دارند، متاسفانه نتیجه خدمات گروه لایق در ظلمت سیاه کاری متنفذین فاسد به چشم نمی‌آید.

وی ادامه داد: راهبرد دشمن ناامید سازی توده مردم به ویژه جوانان از بهبود شرایط در آینده است. سیاست دشمن بر سیاه نمایی و فاسد نمایی تمام ارکان حکومت است. در صورت موفقیت دشمن در تصویری اینگونه از جامعه، هر اتفاقی امکان پذیر است. تجربه تاریخی انقلاب اسلامی ثابت کرده خداوند همیشه ناصر ملت مجاهد و فداکار ایران بوده و در بن‌بست‌ها راهنمایی و راهگشایی کرده و موفقیت را روزی این ملت کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به نزدیکی ایام انتخابات دور یازدهم مجلس، گفت: دشمن چشم به 2 اسفند 1398 دوخته تا نتایج توطئه خود در آبان ماه و تحرکات روزهای آینده مشاهده نمایند. مسلم است که حضور ضعیف و حداقلی مردم در پای صندوق‌ها، دشمنان را به نتیجه بخش کردن اقدامات خود امیدوار کرده و سال آینده شاهد حجم بیشتری از توطئه‌ها خواهیم بود.

وی تصریح کرد: چنانچه که از بصیرت و دشمن شناسی مردم انتظار می‌رود، مردم با حضور پرشور باید در صحنه حاضر شود استحکام نظام و امیدواری مردم را به رخ دشمن می‌کشاند و دشمن جز کوتاه آمدن و قبول شرایط جمهوری اسلامی چاره‌ای نمی یابد. انشالله شاهد شکل‌گیری مجلسی کارآمد در حل مشکلات مردم و جامعه، ظلم ستیز، ضد فساد، انقلابی و پاکدست باشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به مردم حوزه انتخابیه خود، گفت: شما را به شرکت پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های رأی در دوم اسفند دعوت می‌کنم و توجه شما را در گزینش نامزد مورد نظر خود به سخنان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری که بهترین شاخص و معیار است جلب می‌کنم. « رَبَّنا لا تُؤاخِذْنا إِنْ نَسینا أَوْ أَخْطَأْنا رَبَّنا وَ لا تَحْمِلْ عَلَیْنا إِصْراً کَما حَمَلْتَهُ عَلَی الَّذینَ مِنْ قَبْلِنا رَبَّنا وَ لا تُحَمِّلْنا ما لا طاقَةَ لَنا بِهِ وَ اعْفُ عَنَّا وَ اغْفِرْ لَنا وَ ارْحَمْنا أَنْتَ مَوْلانا فَانْصُرْنا عَلَی الْقَوْمِ الْکافِرینَ

آخرين اخبار

مزاج در مناطق چگونه است؟

نظر رئیس سازمان زندان‌های کشور درباره نا آرامی‌های اخیر زندان‌ها

نبود یک بانک اطلاعاتی منسجم از کسانی که به علت کرونا کسب و کارشان دچار آسیب شده است

دو سوم کارکنان هر اداره باید در محل کار ادامه داشته باشد و این بر روی ترددها تأثیر خواهد گذاشت

آخرین آمار شیوع و ابتلاء به بیماری کرونا در تهران

تمامی جاده‌های کشور دارای کیفیت‌های استاندارد و قابل اطمینان است

مرخص شدن یک پیرمرد ۹۱ ساله مبتلا به کرونا ویروس از بیمارستانی در شهرستان اردکان

ارزیابی سلامت بیش از هفتاد میلیون ایرانی در طرح بسیج ملی غربالگری

رئیس مجلس شورای اسلامی هم کرونا گرفت

خوراکی های ناسازگار با یکدیگر

نظر عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در خصوص جریان روشنفکرنما

محدودیت‌های اعمال شده در طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین

صدور ۵ هزار برگ جریمه ۵۰۰ هزار تومانی از شروع اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکنون

مصوبات جدید شورای فرماندهی ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران اعلام شد

تحقق شعار جهش تولید نیازمند قوانین مناسب و همچنین نیازمند اعتماد به نفس در اجرا است

محدودیت هایی ترددی حمل‌ونقل ترافیک استان تهران

بررسی درخواست افرادی که نسبت به عدم دریافت کمک معیشت معترض بوده و در سامانه ثبت نام کردند خرداد ۹۹ انجام می‌شود

آرشيو کل اخبار