menusearch

سردار سپهر در مراسم نماز جمعه تهران:بسیج کلید طلایی عبور از تحریم‌های استکبار جهانی است

۱۳۹۷/۹/۳ شنبه
سردار سپهر در مراسم نماز جمعه تهران:بسیج کلید طلایی عبور از تحریم‌های استکبار جهانی است
سردار سپهر در مراسم نماز جمعه تهران:بسیج کلید طلایی عبور از تحریم‌های استکبار جهانی است

به گزارش صراط المستقیم ، سردار محمدحسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه تهران به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) از برکات الهی انقلاب اسلامی و نعمتی بزرگ برای ملت ایران بود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند «بسیج یعنی حضور با ایمان‌ترین افراد در عرصه‌های مختلفی که ملت به آن نیاز دارد» و در ۴۰ سال گذشته نقش بسیج در حفظ و تداوم انقلاب اسلامی حیاتی بوده و حضور در هشت سال دفاع‌مقدس و دفاع از تمامیت ایران، یکی از بزرگترین دستاوردهای بسیج است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به گردان‌های مختلف بسیج اظهار داشت: امروز ده‌ها هزار گردان بیت‌المقدس، امام حسین(ع) و... بزرگترین قدرت دفاعی و امنیتی برای نظام اسلامی است و بسیج اساتید، عشایر، اصناف و دیگر اقشار، بزرگترین منبع تولید اقتدار برای نظام اسلامی ایران است.

سردار سپهر تصریح کرد: پزشکان و همه عناصر فرهیخته بسیج در تولید علم و ارائه خدمت آماده هستند و با حمایت دولت، بسیج توانسته در عرصه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی حضوری فعال داشته باشد.

وی بسیج را کلید طلایی عبور از تحریم‌های استکبار جهانی دانست و گفت: بسیجیان با امامین انقلاب پیمان بسته‌اند که تا رسیدن به اهداف انقلاب از پای ننشینند. ما یقین داریم که پرچم نصرت الهی در دست بسیجیان جهان اسلام است و مشاهده کردیم که انتقال فرهنگ بسیج به جهان اسلام، موجب پیروزی‌های مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن شد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بسیجیان در مقابل مرتدین و گروه‌های مورد حمایت غرب و رژیم صهیونیستی ایستادگی می‌کنند و با دشمنان اسلام، سردوستی ندارند و به کسانی که به صورت مخفیانه با غرب ارتباط برقرار کرده‌اند، توصیه می‌کنیم که توبه کنند.

سردار سپهر تأکید کرد: بسیج هیچ‌گاه در برابر دشمن، اندیشه شکست به خود راه نمی‌دهد و اراده مقابله با دشمن، سرمایه اصلی بسیج است و به دشمنان اعلام می‌کنیم آماده به اسارت درآوردن شما هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بسیجیان با تبعیت از امام مسلمین، آمادگی ارائه خدمت در همه عرصه‌ها و یاری دولت محترم هستند. از مسئولان نظام دعوت می‌کنیم از قابلیت و ظرفیت‌های بسیج بهره‌مند شوند.