menusearch

سردار سلامی: ملت ایران در نگرش و‌ بینش همه بسیجی هستند

۱۳۹۸/۴/۱۳ پنج شنبه
سردار سلامی: ملت ایران در نگرش و‌ بینش همه بسیجی هستند
سردار سلامی: ملت ایران در نگرش و‌ بینش همه بسیجی هستند

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم معارفه فرمانده جدید سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی اظهار داشت: ما حتماً قادر نیستیم ابعاد پدیده باشکوه بسیج را توصیف کنیم ولی می‌توان بسیج را تجسم زمینی از آیات قرآن توصیف کرد.

وی با بیان اینکه بسیج مجمع مردان و زنانی است که پاکیزگی‌را دوست دارند، ادامه داد: بسیج محیط حضور مردان و زنانی است که جذابیت‌های دنیا آنها را شیفته خود نمی‌کند. بسیج مولود انقلاب اسلامی و معجزه ذهنی امام(ره) است که توانستند افق‌های عظیمی را برای دفاع از انقلاب اسلامی بگشایند.

سردار سلامی افزود: این پدیده مبارک امروز تغییردهنده همه معادلات در فضای مواجهه نظام اسلامی با نظام سلطه است. بسیج کاملاً یک نهاد الهی و مقدس و تصویر فضیلت‌های انقلاب است.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما می‌خواهیم با بسیج قله‌های بزرگی را فتح کنیم و با بسیج مستکبران را بشکنیم و ارزش‌های اسلام را جاری کنیم. می‌خواهیم با بسیج روح مقاومت را در جهان اسلام احیا کرده و معادلات را تغییر داده و مجد و عظمت اسلام را در عصر حاضر احیا کنیم و بر فراز سنگرهای کلیدی جهان بیرق‌های عدالت را برافرازیم.

وی عنوان کرد: تا زمانی که انسان‌های بسیجی در زمین راه می‌روند و ملت‌ها را آزاد می‌کنند و تفکر بسیجی را ترویج می‌دهند پیشرفت و عزت می آفرینند.

سردار سلامی با اشاره به ویژگی‌‌های بسیج گفت: امروز ملت ایران در حال ساختن یک تاریخ پرشکوه و باعظمت است. امروز بسیج در حال تبیین موازنه قدرت است. شما می‌بینید که ملت ایران چگونه توانسته است سیاست‌های مرکب و پیچیده دشمن را متلاشی کند. ملت ایران در نگرش و‌ بینش همه بسیجی هستند اگرچه در بسیج ثبت‌نام نکرده باشند.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: ملت ایران در حال شکست دادن دشمنی است که تلاش کرده جنگ را به قلب‌ها و ذهن‌های ملت ما بکشد و سعی کرده جنگ اقتصادی، سیاسی و امنیتی را علیه ما بر پا کند. اما ملت ایران در پرتو هدایت‌های رهبر حکیم در برابر تمام این توطئه‌ها ایستاده است.

وی ادامه داد: نیروی به هم پیوسته امت و امام، جبهه شکست و نفوذناپذیری ایجاد کرده است. شما شکست اندیشه‌های دشمن را در می آن می‌بینید. می‌خواستند هراس از جنگ ایجاد کنند که ملت ایران دست از مقاومت بردارد اما امروز هراس از جنگ در دل آنها افتاده است و ملت ایران بی‌اعتنا به تمام این ارعاب‌ها ایستاد.

سردار سلامی تأکید کرد: نحوه دیدار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن نشان‌دهنده قدرت ملت ایران بود. وقتی امت و امام به عمق می‌پیوندند این اتفاق رخ می‌دهد، این یعنی همان اندیشه بسیجی است که اندیشه بسیجی فرمول شکست دادن قدرت‌ها است.

فرمانده کل سپاه گفت: ملت ما آموخته‌اند سعادتشان با اسلام گره خورده است و این نسخه اصلی عزت و اقتدار ما است. وقتی با دشمنان بزرگ دست و  پنجه نرم می‌کنید بزرگ می‌شوید. ما همه امکانات را برای حرکت شما به‌سمت اهداف بزرگ در اختیار شما می‌گذاریم زیرا قرار است ما بر دشمنانمان غلبه کنیم. دشمن رو به زوال است و این زوال بازگشت‌ناپذیر است.

وی با تشکر از زحمات سردار غیب‌پرور گفت: از زمان ایشان طرح‌های اعتلای بسیج آغاز شد. اما تغییر در مسئولیت‌ها امری طبیعی است ما امروز می‌خواهیم ایشان را برای پذیرش یک مسئولیت بزرگ‌تر متقاعد کنیم.

سردر سلامی با اشاره به ویژگی‌های سردار سلیمانی هم گفت: خوشحالیم که امروز این پرچم به دست برادری سپرده می‌شود که بیش از 79 ماه سابقه حضور در میدان‌های سخت دفاع مقدس را در کارنامه دارد. امیدواریم ایشان قادر باشند با کمک همه عزیزان اهداف بلندی را که در حکم ایشان ذکر شده عملی کنند.

آخرین اخبار

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

امیدواریم همه دستگاه‌ها از جمله قوه قضائیه به وظایف خود در حوزه رعایت شئونات اسلامی و حجاب عمل کند

ردپای اجرای سند ۲۰۳۰ را در بخش‌های مختلف مشاهده می‌کنیم

اگر همکاری خبرنگاران با وزارت کشور نبود در بخش امنیتی وزارت کشور با مشکلاتی در حفظ امنیت مواجه می شد

سایت ثبت نام اینترنت رایگان به خبرنگاران راه‌اندازی شده است

آرشیو کل اخبار