menusearch

سردار جوانی: از این به بعد وضعیت آمریکایی‌ها در منطقه متفاوت از قبل خواهد بود

۱۳۹۸/۱/۱۹ دوشنبه
سردار جوانی: از این به بعد وضعیت آمریکایی‌ها در منطقه متفاوت از قبل خواهد بود
سردار جوانی: از این به بعد وضعیت آمریکایی‌ها در منطقه متفاوت از قبل خواهد بود

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار یدالله جوانی-معاون سیاسی کل سپاه در گفتگو با صراط المستقیم در خصوص اقدام خصمانه امروز آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی گفت: آمریکایی ها بزرگترین اشتباه تاریخی را مرتکب شدند و در نهایت اقدام به خود زنی کردند و این تصمیم آمریکایی ها پیامدهای سنگینی را برای آنها دارد و گریبان آنها را این تصمیم به شکل وحشتناکی خواهد گرفت.

وی افزود: دلیل عمده اش هم این است که آمریکایی ها یک دولت تروریستی هستند و با این اقدام خود آنها ارتش آمریکا را به عنوان یک گروه تروریستی در سراسر جهان در معرض هجوم نیروهای واقعی ضد تروریسم قرار می دهند.

معاون سیاسی کل سپاه اظهار داشت: ما هیچ دلیلی بالاتر از این نداریم که ترامپ رئیس جمهور آمریکا با صراحت اعلام کرد موسس داعش آمریکا هست و بخشی از آمریکا در منطقه که نقش بسزایی را داشته در ایجاد تروریست داعش ، ارتش آمریکا هست و لذا با این اقدام زمینه ها فراهم می‌شود که ملت‌های منطقه گروه های آزادیخواه و جریان مقاومت با ارتش آمریکا با مثابه همان داعش برخورد کنند.
سردار جوانی در ادامه گفت: در طی این سال‌ها به شکلهای مختلف در کشورهای منطقه همگان شاهد بودند که چگونه ارتش آمریکا در کنار گروهک تروریستی داعش ملت‌ها را به ستوه در آورد و خسارت های سنگینی را بر ملت های منطقه وارد کرد.

این مقام ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود : به نظر می‌رسد که این اشتباه تاریخی را به هر حال آمریکایی‌ها مرتکب شدند و باید از این به بعد شاهد پیامدهای این اشتباه تاریخی خودشان باشند.

سردار جوانی گفت: سپاه پاسداران یک نیروی کاملا رسمی و قانونی و مشروع است و در کشور ما به رسمیت شناخته شده و در منطقه به ویژه در طی دهه های گذشته خصوصاً در طی سالهای گذشته به عنوان یک نیرویی شناخته می شود از سوی ملت های منطقه که همواره با تروریزم مبارزه کرده و این یک واقعیتی است که همگان به آن اذعان دارند بنابراین وقتی که آمریکایی ها یک نیروی اصلی و واقعی مبارزه با تروریزم را به عنوان گروه تروریستی معرفی می‌کند این نشان دهنده این است که آمریکایی ها در پیشبرد اهداف شان از طریق گروهک‌های تروریستی با شکست مواجه شده اند و امروزه به دنبال این هستند که با چنین اتهام‌زنی هایی زمینه ها را فراهم کنند برای فشار بیشتر بر جمهوری اسلامی ایران و خصوصا سپاه پاسداران.

معاون سیاسی کل سپاه در پایان گفت: در آینده همگان شاهد خواهند بود که این اقدام آمریکایی‌ها کاملا نتیجه عکس می‌دهد و پیامدهای آن گریبان خود آنها را خواهد گرفت ، در واقع آمریکایی‌ها با این اقدام مرحله جدیدی را رقم می‌زنند و از این به بعد وضعیت آمریکایی‌ها در منطقه متفاوت از قبل خواهد بود.

آخرین اخبار

آمریکا توان جنگیدن با ایران مقتدر را ندارد

اروپا برای حفظ برجام اراده‌ای ندارد

طرح زیست شبانه می‌تواند عامل اصلی فساد در جامعه باشد

تا ۱۰ روز دیگر از ۳۰۰ کیلو ۳.۶۷ اورانیوم غنی شده عبور می‌کنیم

هر ماه 100 هزار نفر به جمعیت یارانه‌بگیر اضافه می‌شود

محصولات تراریخته در صورتی برچسب نداشته باشند، حتماً برخورد می شود

دهم تیرماه اولین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی برگزار می‌شود

دولت تدبیر و امید ناکارآمدی خود را در حل مسائل کشور کاملاً نشان داده است

شاخص بورس با ۴۰۰۰ واحد رشد به کانال ۲۳۸ هزار واحدی وارد شد

با افزایش ۲ برابری منابع آبی امسال، ۸۰ تا ۹۰ درصد ظرفیت سد‌های کشور پر شده است

جوان‌ترین آزاده جنگ تحمیلی به خیل یاران شهیدش پیوست

آیت‌ الله دری نجف‌آبادی: اجازه ندهیم که دشمن از فرصت هایی که در اختیار ما است او سوء استفاده کند

زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شد

سردار اشتری: نیروی انتظامی موافق اعتبار گذرنامه از پنج سال به ۱۰ سال است

در سیل اخیر بسیج کار سه سال را در ۳۵ روز انجام داد

بزودی انتخابات شورایاری‌ها برگزار می‌شود

اقدامات مشکوک در دریای عمان علیه نفتکش‌ها، مکمل تحریم‌های اقتصادی است

آرشیو کل اخبار