menusearch

روحانیت متکی به امام عصر (عج) مسیر انتخاب شده را رها نمی‌کند

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ سه شنبه
روحانیت متکی به امام عصر (عج) مسیر انتخاب شده را رها نمی‌کند
روحانیت متکی به امام عصر (عج) مسیر انتخاب شده را رها نمی‌کند

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی - نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد که با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی  برگزار شد، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری از آن به سیر نوی انقلاب یاد کردند و با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب نشان می دهد گام اول را محکم برداشته‌ایم، گفت: دشمن باید امروز از اشاعه ما مانع شود یعنی گام اول را محکم برداشته‌ایم و این مقاومت‌ها و ایستادگی‌ها بستر گام دوم را فراهم کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما طلاب و روحانیان افسران گام دوم انقلاب تحت اشراف ولایت ولی معظم انقلاب هستیم و باید برای این گام دوم در همه عرصه‌ها آماده باشیم.

وی بیان کرد: آقای تاجگردون شما در زمان هجمه‌های علیه بودجه دفاعی از حوزه‌های علمیه کردید و شما را ستودند چون فهمیدند شما غیرت داشتید.

حجت الاسلام والمسلمین ملک حسینی افزود: اما بگویم که روحانیت مسیر انتخاب شده‌اش را هرگز متکی به دولت و دولت‌ها نمی‌کند و اگر تمامی منافذ حمایت هم بسته شوند روحانیت متکی به امام عصر (عج) مسیر انتخاب شده را رها نمی‌کند.

وی گفت: روحانیت هرگز عزت خود را هرگاه دولت‌ها از او حمایت کنند متکی به عزت دولت‌ها نمی‌کند و هرگاه فردی یا دولتی در برابر آن عزت هم بایستند می‌دانند این عزت متکی به عزت خدا و رسول‌الله و ائمه اطهار است و این ناشکنندگی حقیقی است و بی‌شک مسیر خود را طی خواهد کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: کسانی که این عزت را دریافتند و از آن پاسداری کردند باید افتخار کنند؛ ما از نمایندگانی که با درک صحیح نسبت به جامعه روحانیت رسالت خود را در صیانت از حوزه انجام می‌دهند تمجید می‌کنیم.