menusearch

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

۱۳۹۸/۵/۲۰ یکشنبه
رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند
رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر نداشتن اختیارات کافی گفت: به غیر از انسان‌های مومن و با تقوا، انسان‌ها عموما سعی دارند ناکارآمدی‌های خود را به دیگران نسبت دهند و آقای رئیس جمهور نیز یک انسان معمولی است.

وی افزود: آقای رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند و به گردن فرد دیگری بیندازد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رئیس جمهور در طی 4 سال دولت یازدهم تقصیرات را به گردن احمدی نژاد می‌انداخت. در دو سال اول دولت دوازدهم هم مشکلات را متوجه اتفاقات دی ماه مشهد می‌دانست و الان هم که می‌گوید اختیار ندارم. برای دو سال آینده نیز بهانه‌ای جور خواهد کرد و بعد هم دوره ریاست جمهوری وی به پایان خواهد رسید.

قاضی‌زاده در ادامه با اشاره به بروز مشکلات در تامین کالاهای اساسی در کشور افزود: ما از ابتدا خدمت آقایان گفتیم سیاست واردات کالای یارانه‌ای، سیاست شکست‌خورده‌ای است و موجب ایجاد سلطان‌ها در بخش‌های مختلف می‌شود و مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند.

وی گفت: ما عنوان کردیم که ارز باید تک‌نرخی باشد و یارانه باید به مصرف‌کننده داده شود و مصرف‌کننده است که باید مابه‌التفاوت قیمت‌ها در بازار با توجه به اعتباری که در کارتش شارژ می‌شود را پرداخت کند و به عبارت بهتر دولت بخشی از هزینه‌های خرید کالاهای اساسی موردنیاز شهروند را با کارت اعتباری هوشمند پرداخت کند و این باعث می‌شود یارانه به جامعه هدف برسد، اما دولت اصرار دارد سیاست‌های شکست‌خورده دولت‌های قبل را تکرار کند، چون ظاهرا آقایان کاری جز این بلد نیستند و هرچه هم که به آنها گفته می‌شود متوجه نمی‌شوند.

قاضی‌زاده افزود: در بسیاری از کشورها با پرداخت یارانه از طریق کارت الکترونیک به افراد نیازمند جامعه هدف را تحت پوشش قرار می‌دهند اما ظاهرا آقایان این کار را بلد نیستند و هرچه به آنها می‌گوییم گوش نمی‌دهند و بنا ندارند یاد بگیرند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: این مسئولان دولتی سیاستی را از دهه 60 در ذهنشان هست و از دهه 60 نیز تاکنون دولت‌ها تقریبا تکرار شده‌اند و افراد خاصی هم هستند که در هر دولت بوده‌اند و الان هم همان سیاست‌ها را دارند تکرار می‌کنند.

آخرين اخبار

ابلاغ بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری

تمدید انتخاب روش مدیریت مستقیم سهام عدالت تا ۱۵ خردادماه

موظف شدن بانک ها به دریافت سفارش فروش سهام عدالت

رئیس‌جمهور مخاطب بیشترین تذکر کتبی نمایندگان

2 خرداد سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی ساعت 12 به وقت تهران بمناسبت روز جهانی قدس

عدم اجرای طرح ترافیک در تهران تا اطلاع ثانوی

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

حذف عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی

شیب ملایم رو به کاهش آمار کرونا در تهران

عدم اراده‌ای دولت برای برخورد با مافیای خودرو

سرپرست وزارت صمت منصوب شد

تذکر شفاهی یک نماینده مجلس نسبت به نامه وزیر خارجه به دبیر سازمان ملل

شماره ملی و شناسه ملی افراد کد اقتصادی

فعالیت سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو‌ها از روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت

استاد دانشگاه سهام عدالت دارد، اما کارگر نه

مشروح بیانات رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا

تمدید مهلت درخواست وام یک میلیون تومانی

آرشيو کل اخبار