menusearch

دو سوم کارکنان هر اداره باید در محل کار ادامه داشته باشد و این بر روی ترددها تأثیر خواهد گذاشت

۱۳۹۹/۱/۱۸ دوشنبه
دو سوم کارکنان هر اداره باید در محل کار ادامه داشته باشد و این بر روی ترددها تأثیر خواهد گذاشت
دو سوم کارکنان هر اداره باید در محل کار ادامه داشته باشد و این بر روی ترددها تأثیر خواهد گذاشت

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سید تیمور حسینی فرمانده پلیس راه ناجا در مراسم آغاز به کار مرحله دوم توزیع ۱۵۰ هزار بطری محلول ضدعفونی کننده بر پایه الکل که توسط شرکت دانش بنیان HNT راه اندازی شده و به صورت رایگان توسط سپاه پاسداران در سطح کشور توزیع میشود گفت: این بیماری دنیا را تحت تأثیر خود قرار داده است به طوری که بعضی از کشورها در حال حاضر وضعیت بحرانی دارند.

وی افزود: این اقدامی که در کشور ما صورت گرفته حاصل یک کار تیمی است که افراد بسیج شدند و با یک کار جهادی کاری کردند که در حال حاضر وضع ما از خیلی از کشورها بهتر است.

فرمانده پلیس راه ناجا همچنین گفت: این اتفاق به خاطر اقدامات فرابخشی و هم افزا در جهت مبارزه با کرونا رقم خورده است. نمونه بارز این دست اقدامات همین حرکتی است که این شرکت دانش بنیان با همکاری سپاه پاسداران آغاز کرده و مبادرت به تولید انبوه مواد ضدعفونی و ارسال به همه مناطق نیازمند کشور کرده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور با اشاره به اینکه این محلولها رایگان به دست مردم میرسد گفت: زحمات کادر درمانی بر هیچکس پوشیده نیست، پزشکان و پرستارانی که جانانه و با ایثار در صف مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفتند و مدافعان سلامت کشور شدند، اما نباید از زحمات بخشهای دیگر که در جهت قطع زنجیره انتقال کمک کردند غافل شویم.

وی افزود: تلاشهای خیلی زیادی انجام گرفته و ما امیدوار هستیم که با این تلاشها کشور به زودی از این بحران خارج شود و همه مردم به زندگی عادی خود بازگردند.

وی در ادامه گفت: زندگی و کسب و کار بسیاری از مردم تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته و امیدواریم که با کمک خداوند کشور از این بحران خارج شود.

حسینی در پاسخ به این سوال که چه تمهیداتی برای وضعیت راههای کشور اندیشیده شده گفت: امروز ابلاغیههای جدیدی از سوی ستاد مبارزه با کرونا صادر شد و مقرر شد که محدودیتها برای تهران تا ۳۰ فروردین ادامه داشته باشد، اما بقیه استانها از ۲۳ فروردین میتوانند کسب و کارهای خود را به صورت عادی از سر بگیرند.

وی با اشاره به مشخص شدن ساعات کاری ادارات گفت: دو سوم کارکنان هر اداره باید در محل کار ادامه داشته باشد و این بر روی ترددها تأثیر خواهد گذاشت.

حسینی با اشاره به اینکه تا امروز ما نسبت به مدت زمان مشابه کاهش ۶۰ درصدی را داشتیم اما در روز ۱۶ فروردین نسبت به روز قبل افزایش ۱۵ درصدی در تردد محورهای مواصلاتی داشتیم و قطعاً در روزهای آینده به همین منوال ضرب آهنگ افزایش ترددها نمایان خواهد شد.

وی افزود: محدودیت تردد بین استانها تا ۳۰ فروردین همچنان در تهران برقرار است و متخلفان طبق آنچه که پیش از این گفته شد مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه شده و خودروی آنها به مدت ۱ ماه توقیف میشود.

آخرين اخبار

ابلاغ بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری

تمدید انتخاب روش مدیریت مستقیم سهام عدالت تا ۱۵ خردادماه

موظف شدن بانک ها به دریافت سفارش فروش سهام عدالت

رئیس‌جمهور مخاطب بیشترین تذکر کتبی نمایندگان

2 خرداد سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی ساعت 12 به وقت تهران بمناسبت روز جهانی قدس

عدم اجرای طرح ترافیک در تهران تا اطلاع ثانوی

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

حذف عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی

شیب ملایم رو به کاهش آمار کرونا در تهران

عدم اراده‌ای دولت برای برخورد با مافیای خودرو

سرپرست وزارت صمت منصوب شد

تذکر شفاهی یک نماینده مجلس نسبت به نامه وزیر خارجه به دبیر سازمان ملل

شماره ملی و شناسه ملی افراد کد اقتصادی

فعالیت سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو‌ها از روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت

استاد دانشگاه سهام عدالت دارد، اما کارگر نه

مشروح بیانات رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا

تمدید مهلت درخواست وام یک میلیون تومانی

آرشيو کل اخبار