menusearch

حضور گسترده بسیج در واکسیناسیون عمومی تا پایان کرونا

۱۴۰۰/۶/۲۳ سه شنبه
حضور گسترده بسیج در واکسیناسیون عمومی تا پایان کرونا
حضور گسترده بسیج در واکسیناسیون عمومی تا پایان کرونا

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین از حضور گسترده بسیج با هماهنگی وزارت «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» در جریان واکسیناسیون عمومی در سراسر کشور خبر داد و گفت: بسیج، تا پایان کرونا، در خط مقدم خدمت به مردم خواهد بود.
به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا تویسرکانی با اشاره به حضور بسیج در اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز، گفت: فلسفه وجودی سازمان بسیج مستضعفین حضور در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم به ویژه در بحران‌ها مانند کروناست.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین افزود: سال گذشته در راستای کمک به کادر درمان و گام برداشتن در جهت مهار این ویروس منحوس طرحی را به عنوان «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» ارائه کردیم، سازمان بسیج و درمجموع بسیجیان سراسر کشور نقش‌آفرینی خوبی در اجرای این طرح داشتند.

تویسرکانی گفت: ولی متأسفانه بعد از مدتی یک مقداری طرح شهید سلیمانی مورد بی اعتنایی قرار گرفت و آن توجه لازم و کافی به آن نشد، شاید هم به خاطر این بود که واقعاً در آن دوران ویروس کرونا مهار و کنترل شده بود و یادتان باشد آمار فوتی‌ها به ۴۰ نفر و ۵۰ نفر رسیده بود، ولی بعد از این که دوباره ویروس کرونا جهش‌های خاصی پیدا کرد و سازمان بسیج مجدداً طرح شهید سلیمانی را با یک مقداری اصلاح و تکمیل وارد میدان کرد.

وی با اشاره به واکسیناسیون عمومی به عنوان یکی از محور‌های مهم طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از حضور پرشور بسیجیان سراسر کشور با هماهنگی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در اجرای واکسیناسیون عمومی خبر داد و اضافه کرد: اقدامات خوبی هم در این راستا انجام‌شده است، ان‌شاءالله با این گستردگی حضور بسیجیان، با موفقیت این اقدام مهم را به سرانجام برسانیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: بسیج در تمام صحنه‌ها در کنار مردم بوده و تا پایان کرونا در خط مقدم خدمت به مردم است.

آخرين اخبار

رئیسی: بازگشایی‌ها با برنامه‌ریزی باشد تا سلامت مردم به خطر نیفتد/ تأکید بر تداوم واکسیناسیون

آزادراه تهران - شمال مسدود شد

لزوم نظارت جدی بر تولیدکنندگان لوازم خانگی

فرمول جدید میرکاظمی برای افزایش حقوق ۱۴۰۱

جزئیات بازگشایی مدارس از شنبه آینده

شناسایی ۷۵۱۵ بیمار جدید و فوت ۱۸۱ بیمار کرونا

یک ماده اساسی برای رشد طیور تولید شد

شرایط پذیرش در آزمون وکالت مشخص شد

تزریق حدود ۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دُز واکسن کرونا

رئیس جمهور: صیانت از محیط زیست از اولویت‌های کشور است

تشکر رئیس مجلس از کمیسیون جهش تولید برای تسهیل کسب و کار

واردات تخم مرغ «نطفه دار گوشتی» به ۱۲۰ میلیون عدد افزایش یافت

بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها با اولویت بندی انجام می‌شود

بخشودگی جرایم بیمه‌های شخص ثالث به مدت ۲۰ روز

حمایت از تولید داخلی به‌ دور از موازی کاری

قیمت برنج داخلی به ثبات می‌رسد

تزریق ۱ میلیون و ۲۶۵ هزار دُز واکسن کرونا در شبانه روز گذشته

آرشيو کل اخبار