menusearch

جبهه مقاومت امروز بیش از گذشته تقویت شده است

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ سه شنبه
جبهه مقاومت امروز بیش از گذشته تقویت شده است
جبهه مقاومت امروز بیش از گذشته تقویت شده است

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ر حاشیه مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان شهید او که در حسینیه حضرت فاطمه الزهرا (س) برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به شهادت شهید سلیمانی در عراق، گفت: یکبار دیگر واقعه کربلا در عراق تکرار شد و وفاداران به امام حسین (ع) از عراق و ایران در کنار یکدیگر شهید شدند.

وی افزود: مسیری که شهیدان سلیمانی و ابومهدی پیمودند ادامه همان مسیر امام حسین (ع) بود. همانطور که در اربعین، ملت‌های ایران و عراق در کنار یکدیگر این مراسم با شکوه را برگزار می‌کنند، این بار نیز شهادت دو قهرمان مبارزه با تروریسم و مدافع اسلام و قرآن پیوند ملت‌های ایران و عراق را مستحکم‌تر کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: این موضوع اثبات می‌کند رابطه ما با عراق رابطه دخالت در امور یک دیگر نبوده و بر اساس دوستی و برادر است.

رضایی خاطر نشان کرد: این واقعه نشان داد که برخلاف ادعای برخی مبنی بر دخالت ایران در امور عراق، ما خواهان استقلال و عزت عراق هستیم و به دنبال آن هستیم که ملت عراق از سرافرازترین ملت‌های منطقه باشد و این را با خون شهید عزیزمان به اثبات رساندیم.

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت امروز بیش از گذشته تقویت شده است، گفت: امروز ملت‌های محور مقاومت بیش از پیش به یکدیگر نزدیک شده‌اند و در انتقام گرفتن هم اقداماتی خواهند کرد و تا اخراج سربازان و نظامیان آمریکا از منطقه فعالیت‌های جبهه مقاومت اسلامی همچنان ادامه خواهد داشت.