menusearch

تلاش دشمنان برای نفوذ در کشور

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ یکشنبه
تلاش دشمنان برای نفوذ در کشور
تلاش دشمنان برای نفوذ در کشور

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری ظهر یکشنبه در همایش ملی «با افتخار آفرینان قرآنی در چهل سال گذشته» که در مجتمع آفتاب ولایت مشهد برگزار شد گفت: ما بعد از چهل سال شاهد موفقیت‌های فراوان چهره‌های قرآنی ایران در مسابقات بین المللی هستیم و به برکت انقلاب اسلامی امروزه در سراسر جهان ۱۲ مسابقه بین المللی قرآن برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: موج اقبال به قرآن و توجه به آن از برکات انقلاب است که جهان را متوجه قران کرد.

این افتخار برای ما بس است که جمهوری اسلامی اکنون پرچمدار قرآن در جهان است و در چهل سال گذشته دشمنان از هیچ تلاشی برای دشمنی علیه این ملت فروگذار نکردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان از راه‌های مختلف فرهنگی، جریانی و سبک زندگی مردم سعی در نفوذ در کشور دارند وتلاش می‌کنند با این هجمه‌ها باعث کاهش نور و فروغ قرآن در کشور شوند.

حاج ابوالقاسم دولابی افزود: برای مقابله با نفوذ دشمنان رهبر معظم انقلاب فرمودند: باید لشکر ۸ میلیونی از جوانان متعهد و انقلابی در کشور تربیت شوند که بخش عمده از این جوانان باید توسط چهره‌های قرانی تربیت شوند.

وی تصریح کرد: شان حافظان قرآن بسیار بالاست و در دفاع در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمنان باید افسران جنگ نرم کشور باشیم.عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: این قبیل گردهمایی ظرفیت ارزشمندی است تا مدیران از نزدیک با حافظان صحبت کرده و در جریان مشکلات و پیشنهاد‌های آنان برای بهبود فضای قرآنی کشور قرار گیرند و در این راستا باید تلاش ود خواسته‌هایی که مشمولیت فراوانی دارد از طریق مجلس تبدیل به قانون شود.

حاج ابوالقاسم دولابی افزود: هر چهره قرآنی باید تبدیل به مرکز قرآنی در منطقه خود شود و هر کدام از حافظان باید در سال تعدادی از مردم منطقه و محله خود را ترغیب به فراگیری قرآن کنید.