menusearch

بزرگترین پرچم ایران در تهران به اهتزاز درآمد

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ جمعه
بزرگترین پرچم ایران در تهران به اهتزاز درآمد
بزرگترین پرچم ایران در تهران به اهتزاز درآمد

به گزارش خبرنگار رسانه خبری صراط المستقیم ، مراسم اهتزاز بزرگترین پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور «پیروز حناچی» شهردار تهران، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و جمعی از شهرداران مناطق مختلف شهر تهران در مجموعه باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

شهردار تهران در این مراسم با تبریک آغاز چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی به مقام معظم رهبری، امام راحل، شهدا و تمامی ملت ایران گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون کشور ما اتفاقات بسیاری را پشت سر گذاشت که با وجود تمامی سختی ها و تلخی های جنگ هشت ساله همچنان مقتدرانه پیش می رویم.

وی تصریح کرد: دوران دفاع مقدس برای ما افتخار دائمی به وجود آورد و ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس از دستاوردهای آن دوران بود.

پیروز حناچی با بیان اینکه آبرو و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون مجاهدت ها و خون شهیدان است، گفت: ملت ایران قدردان جان فشانی و ایثارگری ها شهیدانی هستند که در طول هشت ساله دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا این انقلاب پایدار و دوام داشته باشد.

در پایان این مراسم از خانواده شهید «سید حسن حسینی» تجلیل شد.

شهید سید حسن حسینی در روز 21 بهمن 57 و راننده تاکسیرانی شهر تهران به هنگام امدادرسانی به درجه رفیع شهادت نائل شد که از خانواده این شهید تجلیل شد.

تجلیل از خانواده شهید داریوش رضایی نژاد و امیر محمد اجدری از دیگر برنامه های این مراسم بود.

همچنین شهردار تهران و مدیران حاضر در این مراسم قبل از شروع مراسم به مرقد مطهر شهدای گمنام مجموعه باغ موزه دفاع مقدس رفتند و با اهدای شاخ گل و قرائت فاتحه یاد این شهیدان را گرامی داشتند.