menusearch

برای تداوم انقلاب اسلامی باید از حضرت زهرا الگو بگیریم

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ شنبه
برای تداوم انقلاب اسلامی باید از حضرت زهرا الگو بگیریم
برای تداوم انقلاب اسلامی باید از حضرت زهرا الگو بگیریم

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی با اشاره به فرا رسیدن سال روز شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت:همه صحنه‌های زندگی حضرت زهرا (س) الگوی همگان است و ایشان تجلی اسلام و سبک زندگی اسلامی است و نشان داد که شخصیت زن به حفظ و صیانت از آنچه که خداوند به وی داده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: زنان جامعه اسلامی باید در زمینه عفاف و حجاب با الگوگیری از حضرت زهرا (س) بازیچه دنیای استکبار نشوند و نقشه شوم دشمن را برآب کنند.استاد حوزه و دانشگاه گفت: حضرت زهرا (س) بهترین الگو در زمینه دفاع از دین است، در این مقطع فعلی انقلاب یکی از مهم‌ترین جلوه‌های الگویی حضرت زهرا (س) دفاع از دین خداوند است که باید مورد توجه همگان باشد.

حاجی صادقی ادامه داد: حضرت زهرا (س) به ما یاد داد در دفاع از ولایت حتی منتظر دستور خود ولی نباشیم و در راه حفظ ولایت همه هستی خود را به میان بیاوریم و فدا کنیم.

وی با بیان اینکه برای ماندگاری و تداوم انقلاب اسلامی باید از حضرت زهرا (س) الگو بگیریم، عنوان کرد: هنگامی که دین خداوند در خطر بود حضرت زهرا (س) فرزند و حریم خانه و همه هستی خود را برای دفاع از دین خداوند فدا کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: حقیقت دین، دین ولایی است و دینی واقعی است که مجری آن ولایت باشد، حضرت زهرا (س) می‌دانست که دین بی ولایت دین هدایت و سعادت نیست که در این زمینه همه چیز خود را فدای ولایت کرد و فرمود تا زمانی که زنده هستم دست دشمنان به ولی خدا نمی‌رسد.