menusearch

باتوجه به تهدیدات ، شهر تهران از امنیت کامل برخوردار است

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ یکشنبه
باتوجه به تهدیدات ، شهر تهران از امنیت کامل برخوردار است
باتوجه به تهدیدات ، شهر تهران از امنیت کامل برخوردار است

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در همایش رابطان دولتی و شورا‌های معتمدان پلیس که صبح امروز (یکشنبه ۱۴ بهمن ماه) برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب ما بر دین ولایت و مردم استوار است.وی افزود: ما برای پیشبرد اهداف خود باید یک نقشه و مسیر داشته باشیم که اسلام آن مسیر را برای ما تعیین کرده است.

سردار رحیمی با بیان اینکه دین مسیری است که در آن انسان به خدا می‌رسد، تصریح کرد: دین مسیری است که در برابر گردن کشان، زورگویان و مستکبران سر به زیر نخواهد آورد.وی با اشاره به اینکه ما ۴۰ سال با استکبار جنگیدیم و با دشمن تا دندان مسلح مقابله کردیم، افزود: این‌ جنگ برای آرمان و هدف ما در حال انجام است که با وجود فرمانده و شخصیتی که مسیر را برای ما ترسیم می‌کند، در حال پیش روی است.

وی تاکید کرد: همان طور که حضور پدر در بسیار مهم است و حضور فرمانده، رهبر، ولی در یک مسیر نیز ضروری و بسیار مهم است.رئیس پلیس پایتخت گفت: دین ما می‌گوید که رهبر یک مسیر باید عادل، خستگی ناپذیر، شجاع، نترس، دلاور، حق محور و خدا محور باشد که ما همگی پیرو این رهبر هستیم.

وی افزود: ما باید فکر کنیم که در چه مسیری در حال حرکت هستیم و چه کسانی هستند که در حال ظلم به ما هستند.سردار رحیمی با بیان اینکه دشمنان جایگاه سلطنت طلبان، نفاق و منافقان را در کشور می‌دانند، گفت: این جایگاه در بین مردم ما هیچ و پوچ است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه پلیس به عنوان متولی امر در بحث امنیت باید در تمام مسائل ورود کند، گفت: همکاری پلیس و مردم و معتمدان مردم باعث بهتر شدن امنیت جامعه می‌شود.رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه گام برداشتن در ۲۲ بهمن یک عبادت است و خود جشن ۲۲ بهمن تبلور مبارزه با استکبار و جهان‌خواری است، تصریح کرد: فریاد زدن اسلام و قرآن حق طلبی است. باید یک کار بزرگ عبادی انجام شود، برخلاف تابستان گرم، زمستان سردی را برای دشمن فراهم خواهیم ساخت.