menusearch

انقلاب فرازو نشیب داشته اما توقفی نداشته است

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ دوشنبه
انقلاب فرازو نشیب داشته اما توقفی نداشته است
انقلاب فرازو نشیب داشته اما توقفی نداشته است

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان که در فاطمیه سپاه سلمان استان، در زاهدان برگزار شد، با بیان اینکه باید معرفت، تمسک و ارتباط خود را نسبت به ائمه بیشتر کنیم، اظهار کرد: باید امام شناسی را در مکتب زیارت جامعه کبیره امام هادی(ع) بیاموزیم که معارف بلندی را به ما یاد می دهد.

وی با اشاره به این مطلب که خداوند به ما توفیق عنایت کرده تا فصل جدید از تقرب الهی را درک کنیم تا برای رسیدن به مقصد انسانیت از این فرصت بهره‌مند شویم افزود: رجب، شعبان و رمضان فصل‌های خودسازی و تربیت نفس در برابر هوس‌های نفسانی است و فراموش نکنیم که رجب ماه پاکیزگی، استغفار و طهارت است تا به میهمانی خداوند دعوت شویم.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب به مردم این استان سلام رساندند و فرمودند رزمندگان استان سیستان و بلوچستان ستون‌های انقلاب هستند و این ستون‌ها باید بماند تا انقلاب حراست و پاسداری شود، امروز باید از این ستون‌ها مراقبت کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: امنیت و آرامش امروز انقلاب اسلامی به واسطه تلاش و مجاهدت‌های شبانه روزی مرزداران در مرز‌های کشور است که با جان و مال در حراست و پاسداری از مرز‌ها نگه بانی می‌دهند تا این کشور امن‌ترین و سرافراز‌ترین کشور باشد.

وی افزود: علیرغم فراز و نشیب‌ها و توطئه‌های بی شمار دشمنان، انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را جشن گرفت و بعد از ۴۰ سال انقلاب اسلامی زنده و در حال حرکت است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه انقلاب زنده است، فرازو نشیب داشته اما توقفی نداشته است تصریح کرد:  انقلاب ما حرکت شتابانی دارد و چون انقلاب زنده است، دشمن دارد و دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی به علت اثر گذاری انقلاب اسلامی و موفقیت و بالنده بودن آن است تا با حیات انقلاب اسلامی مخالفت کنند.

وی با بیان اینکه دشمنی دشمنان را نباید فراموش کرد و انقلاب اسلامی انقلاب را زنده می‌کند، ادامه داد: انقلاب نگه دار، محافظ، مدافع و فدایی می‌خواهد، افرادی که فرهنگ عاشورایی داشته باشند فرهنگشان فدای جان و مال باشد، ولی دین خود را ازدست ندهند و اگر امروز انقلاب چهل ساله شده این افراد را با این روحیات داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با تاکید بر اینکه انقلاب ما به برکت خون شهدا پیروز شده و رستگار شده، تصریح کرد: شهدا به مقصد رسیده اند، شهید فقط زنده و حی نیست، چون به مقام قرب خدا رسیده کار خدایی می‌کند و کار شهدا زنده کردن جامعه است، افراد را حیات می‌دهد و زنده مانده انقلاب به برکت شهدا بوده و  تا دهه پنجم انقلاب تضمین شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رکن اول انقلاب را اسلام دانست و اظهار داشت: تمام تلاش استکبار خاموش کردن موتر اسلام و جدایی مسلمانان از حقیقت دین است . شیعه و سنی، زن و مرد باید در کنار یکدیگر با وحدت در برابر استکبار ایستادگی و مقابله کنند چرا که مسلمانان شاگردان مکتب دین و قرآن هستند و باید با جهاد و مبارزه دشمن را شکست دهند.

وی در پایان با بیان اینکه مسلمانان با استقامت فکری و استقامت عملی دشمن را نا امید خواهند کرد، خاطر نشان کرد: این اسلام و انقلاب جهت دهنده و راننده داردکه نگذارد این اسلام امروز از مسیر خودش خارج شود و آن ولی فقیه است که همه مسلمانان به این رسیده ایم که بدون رهبری و الهی و دین شناس و عالم که دغدغه اش اسلام باشد نمی توان این موتور را در جهت اصلی آن هدایت کرد و ولایت فقیه راننده جاده هدایت بوده و تضمین کننده عدم خروج از صراط مستقیم است.

گفتنی است، در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام علینقی طهرانی زاده تقدیر و حجت الاسلام علی اکبرپور به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان منصوب شد.