menusearch

انقلاب اسلامی ایران دین اسلام را در دنیا احیا کرد

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ پنج شنبه
انقلاب اسلامی ایران دین اسلام را در دنیا احیا کرد
انقلاب اسلامی ایران دین اسلام را در دنیا احیا کرد

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سهیل اسعد - مبلّغ مشهور آرژانتینی در سلسله نشست‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در مسجد چهار مردان قم برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب امام خمینی(ره) باعث شناخته شدن اسلام در جای جای دنیا شد به طوری که به یکباره چهره ای واقعی اسلام به دنیا معرفی شد.

این دانش آموخته جامعه المصطفی تاکید کرد: دین، ایمان و نگاه به آخرت، به بشر حیات می دهند و این مهم را امام خمینی (ره) به اسلام و ایران داد.

وی به تحریف ادیان الهی در غرب اشاره کرد و گفت: "انسان محوری "باعث شد که کشورهای مختلف در دنیا با انکار خداوند و تحریف در دین، بشریت را در مسیر غلطی هدایت کنند.اسعد ابراز داشت: علاوه بر این امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی ایران روبروی این توطئه ها و انحرافات ایستاد و حتی تلنگری به دین مسیحیت و تحریف های ایجاد شده در مسیحیت زد و آن ها را نیز بیدار کرد.

اسعد به ورود دین در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: دین تنها بعد فردی و معنوی نیست و یک سبک زندگی است که تمامی ابعاد زندگی بشریت را شامل می شود در حالی که در دوران پهلوی دین دفن شده بود.

این مبلغ بین المللی ادامه داد: تحجر و اسلام سکولار دو توطئه ای بود که قبل از انقلاب پیاده شده بود اما امام خمینی( ره) اسلام ناب محمدی را مطرح و علوم را احیا کرد.

وی ادامه داد: در دین مسیحیت تنها چند مورد برای اداره امور بیان شده است در حالی که فقه اسلام به همه موارد اشاره کرده که از دستاوردهای انقلاب است.

اسعد بیان داشت: محور مقاومت امروز از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است به طوری حزب الله لبنان در طی 4 دهه اخیر چند هزار شهید تقدیم اسلام کرده است.

وی تقریب مذاهب را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی الفت و عشق بین مذاهب مختلف به وجود آمده و بغض ها به عشق تبدیل شده است.

اسعد تصریح کرد:سنی ها و شیعیان امروز در کنار هم می نشینند و نماز می خوانند که نشان دهنده عمق نفوذ انقلاب و اسلام واقعی در کشور است.

وی ابراز داشت: در بولیوی یک شیعه هم وجود ندارد و وهابی های سرسختی در این کشور شکل گرفته است ، شیخ این افراد معتدل بود و در دیداری که با وی داشتم واقعه عاشورا را برای وی تعریف کردم تنها مدت کوتاهی گذشت تا اشک از چشمان وی جاری شد.

مبلغ مشهور آرژانتینی افزود:یک هفته با خواست خودشان برای این افراد در خصوص عاشورا صحبت کردم و در نهایت نه تنها چندین نفر از این افراد شیعه شدند بلکه سایرین نیز از انحرافاتی که داشتند دست کشیده و معتدل تر شدند.

وی ادامه داد: تمامی این اقدامات در سایه ای انقلاب اسلامی ایران و نفوذ این انقلاب در دل مردم دنیا شکل گرفت.

آخرین اخبار

پنجم شهریور همایش ملی رسانه و سبک زندگی اسلامی ایرانی در تهران برگزار می‌شود

167 تریلیون تومان هزینه مواد مخدر در ایران طی یک سال است

گروهک تروریستی داعش عروسک‌های استکبار جهانی هستند

ما معتقد به بستن فضای فرهنگی کشور نیستیم اما با ولنگاری فرهنگی به‌شدت مخالفیم

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

آرشیو کل اخبار