menusearch

انتقام به بهترین شکل ان‌شاءالله در فرصت و با کیفیت مناسب در سطح و تراز انقلاب اسلامی گرفته خواهد شد

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ شنبه
انتقام به بهترین شکل ان‌شاءالله در فرصت و با کیفیت مناسب در سطح و تراز انقلاب اسلامی گرفته خواهد شد
انتقام به بهترین شکل ان‌شاءالله در فرصت و با کیفیت مناسب در سطح و تراز انقلاب اسلامی گرفته خواهد شد

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ، ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت جانگداز حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی مهندس و دیگر همراهان او  به فرمانده کل قوا، آحاد شریف ایران اسلامی و همه مجاهدان راه اسلام با اشاره به جایگاه عظمت جهاد این افراد گفت: زمانی عظمت روحی و جایگاه مجاهدت، رزم و اثرگذاری این‌ها در جریان مقاومت و عزت اسلامی مشخص می‌شود که گرد و غبار میادین نبرد فرو بنشیند. ما الان در صحنه نبرد هستیم و هنوز خیلی از مسائل پنهان مانده و باز نشده است. به عللی نمی‌شود همه عظمت کار آن‌ها را باز کرد. ملاحظات امنیتی و اطلاعاتی وجود دارد که تأثیرگذاری این شخصیت‌ها را نمی‌توان کاملاً شفاف عنوان کرد.

وی افزود: شهید قاسم سلیمانی از جمله فرماندهان نخبه نیروهای مسلح بود که در طول دوران دفاع مقدس رشد کرد و از فرماندهی گردان تا فرماندهی لشکر و در نیروی قدس سپاه رشد کرد. این جایگاه مرهون تلاش بیش از 40 سال پایبندی او به مکتب دفاعی امام خمینی(ره) و پایبندی او به راه مستقیم شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مقاومت اسلامی بوده است. شخصیت او هم به واسطه اخلاص و ایمانی که داشته و نگاه و افق دید و راهبردهای بسیار هوشمندانه و واقع‌گرایانه توانسته جایگاهی را در فضای مقاومت اسلامی در بین کشورهای اسلامی منطقه باز کند. انصافاً هم مایه افتخار همه بوده است. فارغ از هر گرایش سیاسی و تفکری کسی نیست که امروز در ایران اسلامی به حاج قاسم افتخار نکند؛ زیرا او فرزند دلاور و رشید این ملت بود و همه خانواده‌های ایرانی خودشان را صاحب عزا می‌دانند و به شهید حاج قاسم  سلیمانی مباهات می‌کنند.

سردار باقرزاده با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید قاسم سلیمانی ادامه داد: شهید قاسم سلیمانی اهل تدبیر بود. او در عین شجاعت، انسانی خوش‌فکر و در صحنه نبرد دارای سکینه و آرامش خاص با افق دید بسیار بلند بود؛ به طوری که مثل یک شطرنج‌باز ماهر این نبرد را کنترل می‌کرد و آن چیزی را که به مصلحت بود، به مرحله اجرا در می‌آورد. بارها آمریکایی‌ها را در صحنه لبنان، فلسطین، سوریه و عراق ناکام گذاشت. خصوصیت برجسته او این است که به خط سرخ حسینی و خط ولایت پایبند بود. شخصیتی که بعد از رحلت امام(ره)، بی چون و چرا تحت فرماندهی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای قرار گرفت؛ بدون اینکه لحظه‌ای در مسیر مستقیم امام حی و حاضر خود تردید کند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه تصریح کرد: جایگاه حاج قاسم سلیمانی و خصوصیات اخلاقی او همچون مردمی بودن، خاکی بودن، تواضع و بی‌پیرایگی او در صحنه‌های مختلف باید به تدریج بیان شود. او انسانی خدوم و پناهگاه همه مردم بود و قطعاً اسطوره‌ای برای همه ماست. ان‌شاءالله راه او همانطور که رهبر معظم انقلاب هم در پیامشان تصریح فرمودند، ادامه پیدا خواهد کرد.

سردار باقرزاده با اشاره به انتقام خون شهید قاسم سلیمانی گفت: انتقام به بهترین شکل ان‌شاءالله در فرصت و با کیفیت مناسب در سطح و تراز انقلاب اسلامی گرفته خواهد شد. از امشب دیگر آقای ترامپ خواب راحت نخواهد داشت. پنتاگون و فرماندهان آن؛ چه آن‌هایی که در منطقه هستند و چه آن‌هایی که در آمریکا به سر می‌برند، خواب و آرامش از چشمانشان ربوده خواهد شد. آن‌ها باید منتظر باشند تا ضربه کوبنده و سنگین فرزندان انقلاب اسلامی و فرزندان روح الله چون صاعقه‌ای کوبنده بر سرشان فرود بیاید و ان‌شاءالله طوری خواهد شد که آمریکایی‌ها برای همیشه پشیمان خواهند شد.

آخرين اخبار

کانون انتشار بوی نامطبوع پایتخت شناسایی شد

فرمایشات مقام معظم رهبری، نقشه راه برای همه مردم و به ویژه مسؤولان بود که تلاش کنند کشور قوی شود

نماینده مردم خمینی‌شهر خطاب به ظریف : مردم عذرخواهی شما را می‌پذیرند به شرطی که نگاه به داخل باشد

طرح جدید پلیس برای روز‌های آلوده

اروپایی‌ها نشان داده‌اند که زیرمجموعه آمریکا هستند

مبلغ 50 میلیون تومان وام ازدواج برای هر یک از زوجین محسوب می‌شود

در مجموع بیش از چهار میلیون و ۴۰۲ هزار نفر به صورت مستمر و تفننی در کشور مواد مخدر مصرف می‌کنند

بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مدت یک ماه رایگان خواهد بود

در شمال کشور ۱۸۰ کیلومتر معادل ۹۸۰ هکتار یعنی ۲۰ درصد سواحل شمالی تحت تصرف قرار دارند

رشد اقتصاد غیر نفتی کشور در شش ماهه اول امسال مثبت بوده است

کشور ما اکنون در جنگ اقتصادی است اما هیچ نقطه از کشور شباهتی به کشوری که در جنگ اقتصادی است، ندارد

حدود 3 هزار میلیارد تومانی سیلاب در جنوب سیستان و بلوچستان خسارت وارد کرد

وزارت امور خارجه باید سفیر انگلیس را به عنوان عنصر نامطلوب معرفی و از کشور اخراج کند

جبهه مقاومت امروز بیش از گذشته تقویت شده است

مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت کمک حمایت معیشتی تا ۳۰ دی ماه تمدید شد

متأسفانه یارانه معیشتی به برخی افراد که حقشان است داده نمی‌شود

رشد صنعت پارسال منفی 9.5 درصد بوده است و تا اخر شهریور به مثبت 0.4 درصد رسید

آرشيو کل اخبار