menusearch

اسرائیل منشاء همه فتنه ها در جهان است

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ دوشنبه
اسرائیل منشاء همه فتنه ها در جهان است
اسرائیل منشاء همه فتنه ها در جهان است

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار جمعی از طلاب و روحانیون به مناسبت ۱۹ دی ماه گفتند: حوزه علمیه قم همیشه برای تداوم اسلام و انقلاب در میدان بوده و در همین حوزه بزرگان زیادی تربیت شدند و برای نشر آموز های دینی تلاش فراوان کردند.

این مرجع تقلید افزودند: بعد از تقابل شدید بین امام راحل و دشمن، اتفاقات زیادی ایجاد شده است که از جمله آن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بوده است.

معظم له بیان داشتند: معتقدیم تقابل حق و باطل ابدی است و برای همین لازم است برای تقابل آمادگی لازم را حفظ کرد.

 ایشان افزودند: باطل مانند کف روی آب است که براساس آیات قرآن از بین خواهد رفت و حق ماندگار است. در آن سال 56 در تجمع مردم، همین آیه را خواندم و در ادامه به اهداف و برنامه های اسرائیل و آمریکا برای از بین بردن اسلام پرداختم و گفتم همه مشکلات درجامعه اسلامی به خاطر اسرائیل و امریکا است.

حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: نکته دیگر که در آن تجمع اشاره کردم  قیام امام راحل بود، مردم هم حمایت کردند و در ادامه این تجمع با حضور عوامل رژیم رنگ خون به خود گرفت افراد زیادی کشته شدند.                       

 معظم له بیان داشتند: با این حرکت، شهرهای دیگر بیدار شدند و به قیام قم اضافه شدند و نهایتا به بهمن 57 رسید و انقلاب پیروز شد.

 ایشان افزودند: رکن انقلاب اسلامی مردم، اسلام و ولایت فقیه است و باید برای حفظ این ارکان تلاش کرد.