menusearch

آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با هر نوع تهدیدی

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ جمعه
آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با هر نوع تهدیدی
آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با هر نوع تهدیدی

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم رونمایی از دستاورد ها و تحویل دهی اداوت و تجهیزات این نیرو گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی و برابر اوامر مطاع مقام معظم رهبری، امروز خودکفایی در نیروی زمینی ارتش تحقق پیدا کرد و خداوند منان را از این جهت شاکر هستیم.

وی با بیان اینکه دستاورد های جدید در تحرک نیروی زمینی بسیار تاثیر گذار هستند ادامه داد: امروز نیروی زمینی ارتش به مرز اقتدار رسیده است و خودکفایی را مولفه اصلی و مهم خود می داند و بخاطر این مهم باید به ملت ایران تبریک گفت.

حیدری با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آمادگی مقابل با هر نوع تهدیدی هستند تصریح کرد: نیروی زمینی متحرک هجومی و واکنش سریع این افتخار را دارد که امروز با تولید انواع تجهیزات مورد نیاز خود اعم از تانک بر های فوق سنگین ،انواع رادار ها ، دوربین هایی با برد بلند، شیلتر های مخابراتی و ..... نهضت خودکفایی را به بالاترین مرحله رسانده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد: درحال حاضر آنچه در چرخه دفاعی کشور قرار دارد از فناوری بومی است و این عمل نیز استمرار خواهد داشت . استمرار این کار مهم مستلزم عقبه علمی محکم است که این امر در نیروی زمینی ارتش وجود دارد .

همچنین سرهنگ سلیمانی فرمانده صنایع شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش در این مراسم گفت: امروز علاوه بر رونمایی از دستاورد های جدید چندین ادوات و تجهیزات بهینه سازی شده و ارتقا یافته همچون انواع تانک چیفتن ، نفر بر های بی تی آر که به علت نداشتن قطعات، چندین سال زمین گیر شده بودند توسط متخصصان این مرکز آماده به کار و به یکان های نیروی زمینی ارتش تحویل شد .

وی تاکید کرد: روی آوردن به صنعت قطعه سازی ما را بر بر آن داشت تا به خود باوری رسیده و نیاز های خود را در همین مرکز طراحی و تولید کنیم .

فرمانده شهید زرهرن در ادامه بیان داشت: یکی دیگر از محصولاتی که نیاز یکان های نیروی زمینی ارتش بود شیلتر های مخابراتی است که این شیلترها با قابلیت پوشش ارتباطی مطلوب نیز تحویل یکان های نیروی زمینی ارتش شد.وی تصریح کرد: هدف ما از طراحی، تولید و ساخت تجهیزات، این است که نیروی زمینی ارتش در تحرک و جابجایی و واکنش سریع به صد در صد برسد که بحمدلله این امر در حال تحقق است.

در راستای خودکفایی در نیروی زمینی ارتش، در این مراسم ده ها دستاورد متخصصان این نیرو رو نمایی و به یکان های نزاجا تحویل داده شد.

آخرین اخبار

پنجم شهریور همایش ملی رسانه و سبک زندگی اسلامی ایرانی در تهران برگزار می‌شود

167 تریلیون تومان هزینه مواد مخدر در ایران طی یک سال است

گروهک تروریستی داعش عروسک‌های استکبار جهانی هستند

ما معتقد به بستن فضای فرهنگی کشور نیستیم اما با ولنگاری فرهنگی به‌شدت مخالفیم

قدرت ایمان و سلاح ایران تنها عامل مهم در آزادی کشتی توقیف شده ایران بود

اینستکس برنامه برطرف کردن مشکل ما نیست

مسجد باید محل تولید فکر و ارزش‌های دینی شود و سطح مفاهیم تربیتی مردم را ارتقاء دهد

روز عید عدیر بزرگترین روز عالم امکان و خط حرکت به سمت ظهور است

آقای رئیس‌جمهور شعارهای انتخاباتی خود را کِی می‌خواهد محقق کند

رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از سوی دستگاه قضایی کشور بازداشت شد

قبل از انقلاب اسلامی هیچ نداشتیم

هرکسی غیرت دینی دارد باشکوه می‌گوید مرگ بر آمریکا

سبزپوشان مقتدر، پهپاد آمریکایی را هدف قرار ندادند بلکه شخصیت پوشالی آن را نشان داده و هدف قرار دادند

رئیس جمهور هم همانند یک انسان معمولی به دنبال آن است که ناکارآمدی‌های خود را به دیگران منتسب کند

قیمت دام زنده در روز عید قربان اعلام شد

شاخص بورس 569 واحد رشد داشت

متأسفانه در فیلم‌های ما سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند

آرشیو کل اخبار