menusearch

موتور محرک نسل کشی در غزه حمایت‌های آمریکاست

۱۴۰۲/۹/۲۰ دوشنبه
موتور محرک نسل کشی در غزه حمایت‌های آمریکاست
 موتور محرک نسل کشی در غزه حمایت‌های آمریکاست

 

رئیس مجلس گفت: موتور محرک و عامل اصلی نسل‌کشی در غزه، پشتیبانی نظامی، رسانه‌ای و دیپلماتیک آمریکا از رژیم صهیونیستی است.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری صراط المستقیم، دکتر محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز مجلس در نطق پیش از دستور خود گفت: فرا رسیدن سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) را گرامی می‌دارم.
وی ادامه داد: این شورا به تعبیر رهبر معظم انقلاب، قرارگاه فرهنگی کشور است و بر این اساس باید بازآرایی مداوم جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جهت مقابله با جبهه‌بندی فرهنگی دشمن را در دستور کار خود قرار دهد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابتکار، خلاقیت، توجه به ماهیت مردمی امور مرتبط با فرهنگ، دید باز و دقت نظر در پایش وضعیت فرهنگی کشور باید همواره مورد توجه این شورا قرار گیرد، اضافه کرد: توفیق روزافزون این نهاد ریشه‌دار انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.
دکتر قالیباف افزود: همچنین شاهد هستیم که رژیم صهیونیستی با همکاری کامل ایالات متحده آمریکا به عنوان پشتیبان اصلی و شریک آن‌ها در تمام جنایت‌ها به کشتار مردم بیگناه غزه و نابودی زیرساخت‌های حیاتی زندگی مردم ادامه می‌دهد. موتور محرک و عامل اصلی نسل‌کشی در غزه، پشتیبانی نظامی، رسانه‌ای و دیپلماتیک آمریکا از رژیم صهیونیستی است.
رئیس قوه مقننه با بیان اینکه حوادث روز‌های گذشته ثابت کرد که مردم غزه پیروز واقعی میدان هستند و هیچ اقدامی نخواهد توانست شکست بزرگ و حیثیت برباد رفته رژیم صهیونیستی در واقعه ۷ اکتبر را ترمیم کند، ادامه داد: امروز رژیم صهیونیستی در افکار عمومی جهان به مراتب منفورتر از گذشته است و تصور قدرت پوشالی آن‌ها حتی در میان دوستانشان از بین رفته است.
وی تصریح کرد: مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان از دولت‌های خود انتظار دارند تا اجازه ندهند ساختار‌های غیرعادلانه‌ای همچون شورای امنیت با لجبازی ایالات متحده آمریکا، دست رژیم صهیونیستی را در ادامه نسل‌کشی باز بگذارد. به یاری خدا همان گونه که مقام معظم رهبری تأکید کردند مسئله فلسطین به سمت حل شدن حرکت می‌کند و حاکمیت فلسطینی در تمام سرزمین فلسطین تشکیل خواهد شد.
دکتر قالیباف افزود: همچنین از وزارت امور خارجه می‌خواهم که بر اساس قانون الزام دولت به حمایت همه جانبه از مردم فلسطین و قانون مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت، فهرست کالا‌های مرتبط به شرکت‌هایی که سهامداران اصلی آن شرکت‌های اسرائیلی هستند را اعلام کند و طبق این قانون دولت تمهیدات لازم برای جلوگیری از واردات این کالا‌ها را به عمل آورد. در این زمینه ضروری است کمیسیون امنیت ملی پیگیر اجرای این قوانین و دریافت گزارش‌های لازم از وزارت امور خارجه باشد.

آخرين اخبار

خودروی برقی ۶ خودروساز کشور تولید می‌کنند

بدانند تروریست ها این جنایت بی پاسخ نخواهد ماند

در سال آینده افزایش پلکانی حقوق کارمندان

تروریست‌ها آرامش دیگر نخواهند داشت

نامه ایران به شورای امنیت در خصوص حمله تروریستی راسک نامه نوشت

به سزای عملشان عاملان حمله تروریستی راسک سریع‌تر برسند

قالیباف بر ضرورت برخورد با عوامل حمله به مقر انتظامی راسک تاکید کرد

از مهمترین ویژگی های حکمرانی در تراز قرآن مبارزه با فساد است

شهدای حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک افزایش یافت

بر اساس قانون تمام فرایند برگزاری انتخابات انجام شده است

مجازات خواهند شد عاملان کوردل حادثه تروریستی راسک

صدور رای محکومیت گروه عظام به پرداخت ۲۲ همت

لغو دستور توقف اخذ عوارض صادرات

روحیه مقاومت را از چهره کشورهای اسلامی دشمن نمی‌تواند بزداید

رصد تحولات جهانی برای درک صحیح تهدیدات دفاعی ضرورت دارد

آمادگی مجلس ایران برای برگزاری نشست فوق‌العاده کمیته دائمی فلسطین

رئیسی بر تسریع در اجرای پروژه ریلی تهران-مشهد تاکید کرد

آرشيو کل اخبار