menusearch

اسرائیل در مواجهه میدانی با فلسطین دستاورد نداشته

۱۴۰۲/۸/۲۸ یکشنبه
اسرائیل در مواجهه میدانی با فلسطین دستاورد نداشته
 اسرائیل در مواجهه میدانی با فلسطین دستاورد نداشته

 

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: صهیونیست‌ها در مواجهه میدانی با مقاومت فلسطینی دستاوردی نداشته‌اند و گروه‌های مقاومت هوشمندانه در حال تنظیم فشار بر صهیونیست‌ها و حامیانش هستند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صراط المستقیم،ابوالفضل عمویی در تشریح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با وزیر امور خارجه، اظهار داشت: حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، به منظور تشریح آخرین تحولات فلسطین و اقدامات وزارت امور خارجه در راستای پیگیری توقف حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه در جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شرکت کرد.

وی ادامه داد: وزیر امور خارجه در این جلسه با تشریح رنج مردم غزه از ادامه جنایات جنگی رژیم صهیونیستی گفت که آمریکا مهمترین حامی و شریک صهیونیست‌ها در کشتار مردم غزه در اتاق عملیات اسرائیل و هم در مجامع بین المللی بوده و البته فاقد یک راهبرد اثربخش است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیرعبداللهیان با تأکید بر اینکه با ادامه جنایات رژیم صهیونیستی، امکان توسعه درگیری متصور است، اعلام کرد که صهیونیست‌ها در مواجهه میدانی با مقاومت فلسطینی دستاوردی نداشته اند، این در حالی است که گروه‌های مقاومت هوشمندانه در حال تنظیم فشار بر صهیونیست‌ها و حامیانش هستند و ظرفیت‌های فعال نشده زیادی وجود دارد.

عمویی ادامه داد: وزیر امور خارجه به حمایت بین المللی افکار عمومی جهان از مظلومیت مردم فلسطین و مطالبه فوری آتش بس اشاره و تاکید کرد که افکار عمومی دنیا دیگر تحمل جنایات صهیونیست‌ها را ندارد و ادعاهای بشردوستی آمریکا و غرب در مجامع بین المللی بی اعتبار شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از مجموعه فعالیت‌های وزارت امور خارجه در پیگیری حقوق مردم فلسطین و تلاش برای توقف حملات رژیم صهیونیستی تقدیر و تشکر کردند و راهکارهای خود برای تقویت دیپلماسی ملی برای به ثمر رساندن تلاش‌ها را ارائه دادند.

آخرين اخبار

به کانال ۷ درصد نرخ بیکاری سقوط کرد

در قبال آلودگی هوا ۲۳ دستگاه مسؤولیت دارند

تا آخرهفته همه مقاطع تحصیلی استان تهران غیرحضوری شد

سعید جلیلی از رفتار دوگانه مدعیان آزادی در برابر جنایات اسرائیل انتقاد کرد

در برابر زورگویی‌های آمریکا و غربی‌ها تشکیل ائتلاف جهانی

وزیر کشور برای تسهیل فعالیت تعاونی‌ها دستور داد

امروز، ایران در جهان اسلام پرچمدار فعالیت‌های قرآنی است

پرونده‌های شهرداری مرتبط با حقوق عامه در اولویت رسیدگی است

تا پایان هفته طرح زوج و فرد برقرار است

در نوروز ۱۴۰۳ عیدی ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومانی کارگران

برای برطرف‌کردن ناترازی بانک‌ها و کاهش ارزش پول ملی قوه قضاییه و مجلس یاریگر دولت باشند

تا پایان دی ماه تکمیل پوشش فیبر نوری ارومیه

کارآمدی خود را سازمان‌های حقوق بشری از دست داده‌اند

در گروگان آمریکاست شورای امنیت سازمان ملل

باید در برخورد با تخلفات جدی و قاطع بود

توسعه صادرات محصولات کشاورزی از مازندران

مرحله جدید انتخاب خودرو‌های وارداتی آغاز شد

آرشيو کل اخبار