menusearch

رئیس جمهور: بر تردد از مرز‌ها با دقت و جدیت نظارت شود

۱۴۰۰/۹/۲۷ شنبه
رئیس جمهور: بر تردد از مرز‌ها با دقت و جدیت نظارت شود
رئیس جمهور: بر تردد از مرز‌ها با دقت و جدیت نظارت شود

 

رئیس جمهور تاکید کرد: صیانت از جان مردم ایجاب می‌کند بر تردد از مرز‌ها با دقت و جدیت نظارت شود.

به گزارش رسانه خبری صراط المستقیم ، آقای رئیسی امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از همراهی مردم و تلاش کادر بهداشت و درمان در کاهش آسیب‌های کرونا، بر ضرورت حفظ و تقویت این روند با تاکید مضاعف بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و تداوم کنترل‌های دقیق و هوشمند بویژه در مرز‌های کشور تاکید کرد.
وی اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر برای صیانت از جان مردم و افزایش ایمنی در مقابل ویروس کرونا را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و با قدردانی از همه دست‌اندرکاران، اظهار داشت: بازگشایی هوشمند، تحرک و نشاط را به جامعه بر‌گرداند، اما برای صیانت از جان مردم لازم است همچنان رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و دستگاه‌های متولی مورد تاکید جدی باشد.
اقای رئیسی با تاکید مجدد بر ضرورت توجه مضاعف به کنترل تردد از مرز‌های کشور، گفت: صیانت از جان و سلامتی مردم ایجاب می‌کند که تردد افراد از مرز‌ها بویژه از کشور‌هایی که احتمال سرایت بیشتری وجود دارد، با دقت و جدیت کنترل شود. البته محدودیت‌هایی که در این زمینه اعمال می‌شود به گونه‌ای باشد که برای تردد ضروری مردم مشکلی ایجاد نکند.
وی با تشکر از همراهی و اعتماد مردم در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی اظهارداشت: امروز مردم به خوبی اطلاع دارند که با رعایت اصول بهداشتی می‌توان از آسیب‌های بعدی شیوع بیماری کرونا جلوگیری کرد و در این راستا دولت کاملا به ارزش همراهی و همدلی مردم واقف است و تلاش‌های خود را برای صیانت از جان مردم همچنان با قوت ادامه خواهد داد.