menusearch

تروریست‌ها آرامش دیگر نخواهند داشت

۱۴۰۲/۹/۲۵ شنبه
تروریست‌ها آرامش دیگر نخواهند داشت
تروریست‌ها آرامش دیگر نخواهند داشت

 

وزیر کشور با بیان اینکه ‌تروریست‌ها بدانند که آزموده را آزمودن خطاست، گفت: اراده رزمندگان ما اجازه نخواهند داد که تروریست‌ها لحظه‌ای آرامش داشته باشند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صراط المستقیم، احمد وحیدی در مراسم وداع با پیکر 11 شهید حمله تروریستی راسک با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: این جوانان عزیز در همان ساعتی که حاج قاسم به شهادت رسید در حمله ناجوانمردانه تروریست‌ها به شهادت رسیدند تا دشمنان نتوانند به این خاک مقدس نفوذ کنند.سبز قامتان نیروی انتظامی به پیروی از سردار سلیمانی به دیدار حق رسیده و به جمع یاران شهید خود پیوستند.

وی افزود: این جوانان با استقامت و شجاعت در دفاع از مردم این سرزمین و کیان کشور، لحظه‌ای به خود تردید راه ندادند و ایستادگی کردند و این شهدا از جان و مال خود گذشتند و به دست مزدوران خارجی و استکبار جهانی به لقا الله پیوستند.

وزیر کشور با بیان اینکه رزمندگان ما اجازه نخواهند داد آن‌ها لحظه‌ای آرامش داشته باشند، خاطرنشان کرد: این شهدا به نقطه‌ای از ایمان رسیدند که خداوند آن‌ها را خرید، دشمنان بدانند آزموده را آزمودن خطا است و این عزیزان همچنان در میدان حاضر هستند.

وحیدی اضافه کرد: سربازان و بلندپروازان ما به ملکوت اعلا پیوستند و به جایی رسیدند که امشب میهمان مادر خود حضرت زهرا (س) هستند.

وی تصریح کرد: این جوانان با قلوب مملو از یقین و ایمان و با استواری و سلامت و شجاعت در دفاع از مردم سرزمین، ایجاد آرامش و امنیت و دفاع از این آب و خاک، لحظه‌ای به خود ترس راه ندادند و از امنیت مردم و از حیثیت و جان و مال آن‌ها دفاع کردند و زمانی که خدا اراده کرد به دست بدترین مردم و دست نشانده‌های آمریکا و استکبار جهانی به شهادت رسیدند.

وزیر کشور ادامه داد: شهادت این سربازان را به مردم استان، خانواده‌های شهدا، مسئولان تسلیت و تبریک میگویم، تسلیت به این لحاظ که این جوانان پاک را از ما گرفتند و تبریک به این لحاظ که خداوند آن‌ها را پاک پذیرفت.

وحیدی ادامه داد: گروهک‌ها باید بدانند آزموده را آزمودن خطا است، تروریست‌های خون‌آشام و دست نشانده‌های آمریکا و اسرائیلی‌ها که برادران ما را در فلسطین به شهادت می‌رسانند این عملیات را انجام دادند، اما بدانند که هرگز نمی‌توانند از دست رزمندگان ما در امان باشند و با تقاص شدیدی مواجه خواهند شد و رزمندگان ما اجاره نخواهند داد آن‌ها لحظه‌ای آرامش داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه شیعه و سنی یکپارچه در دفاع از آرمان‌های انقلاب با هم هستند و دشمنان نمی‌توانند در این سد پولاین رخنه کنند، گفت: تروریست‌های جیش‌الظلم بدانند هرگز نمی‌توانند از دست رزمندگان ما فرار کنند و اراده رزمندگان ما اجازه نخواهد داد که لحظه‌ای آرامش داشته باشند.

وزیر کشور اظهار کرد: اراده رزمندگان ما اجازه نخواهد داد که لحظه‌ای آرامش داشته باشند. شیعه و سنی یکپارچه در دفاع از آرمان‌های انقلاب با هم هستند و دشمنان نمی‌توانند در این سد پولاین رخنه کنند.

 

آخرين اخبار

خودروی برقی ۶ خودروساز کشور تولید می‌کنند

بدانند تروریست ها این جنایت بی پاسخ نخواهد ماند

در سال آینده افزایش پلکانی حقوق کارمندان

تروریست‌ها آرامش دیگر نخواهند داشت

نامه ایران به شورای امنیت در خصوص حمله تروریستی راسک نامه نوشت

به سزای عملشان عاملان حمله تروریستی راسک سریع‌تر برسند

قالیباف بر ضرورت برخورد با عوامل حمله به مقر انتظامی راسک تاکید کرد

از مهمترین ویژگی های حکمرانی در تراز قرآن مبارزه با فساد است

شهدای حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک افزایش یافت

بر اساس قانون تمام فرایند برگزاری انتخابات انجام شده است

مجازات خواهند شد عاملان کوردل حادثه تروریستی راسک

صدور رای محکومیت گروه عظام به پرداخت ۲۲ همت

لغو دستور توقف اخذ عوارض صادرات

روحیه مقاومت را از چهره کشورهای اسلامی دشمن نمی‌تواند بزداید

رصد تحولات جهانی برای درک صحیح تهدیدات دفاعی ضرورت دارد

آمادگی مجلس ایران برای برگزاری نشست فوق‌العاده کمیته دائمی فلسطین

رئیسی بر تسریع در اجرای پروژه ریلی تهران-مشهد تاکید کرد

آرشيو کل اخبار