menusearch

بازرسی عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان انتظامی کشور

۱۴۰۱/۱۲/۲۲ دوشنبه
بازرسی عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان انتظامی کشور
بازرسی عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان انتظامی کشور

 

رئیس بازرسی کل فراجا با بیان اینکه رده‌های بازرسی کارآمد و اثرگذار به تنهایی می‌توانند عامل تحرک، تحول و پویایی در مجموعه فراجا باشند، گفت: کار نهادگونه و جهادی بازرسی ارتقاء‌بخش کارکرد‌های فراجا است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صراط المستقیم،  سردار "مهدی معصوم بیگی"؛ در همایش سراسری بازرسی فراجا که با شرکت برخط ۳ هزار نفر از روسا و کارشناسان بازرسی انتظامی استان‌ها و با حضور روسای بازرسی معاونت‌ها و پلیس‌های تخصصی در ستاد انتظامی کشور برگزار شد گفت: سازمانی در انجام درست ماموریت‌ها موفق است که با ارزیابی صحیح عملکرد خود محاسن را تقویت و معایب و نواقص را برطرف کند از این رو همایش‌های سالانه فرصت مغتنمی است تا عملکرد خودمان را در محک آزمایش قرار دهیم.

رئیس بازرسی کل فراجا افزود: اگر رده‌های بازرسی به هم افزایی لازم در درون نظامات بازرسی و تعامل سازنده با سایر رده‌های مجموعه انتظامی کشور دست یابند، به تنهایی منشا اثر و عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان و کارکنان خواهند شد.

سردار معصوم بیگی افزود: بازرسی در زمینه‌سازی برای تحقق فرامین و تدابیر ابلاغی خصوصا محور‌های مرتبط با صیانت از شأن و منزلت کارکنان و سازمان، تربیت و پرورش پلیس تخصصی، جلب رضایت خداوند متعال و مردم به صورت مستقیم و غیرمستقیم حائز نقش اساسی و دارای وظیفه است.

ارشدترین مقام بازرسی کشور در بخش دیگر سخنان خود عملیاتی بودن، امین و پناهگاه فرماندهان و کارکنان بودن، جسارت برخورد با جرم و مجرم داشتن، داناتر و آگاه‌تر از رده‌های نظارت شونده بودن، تخصصی بودن، پرهیز از خودسانسوری، مرجع بودن، حضور مستمر و سازنده در رده‌ها داشتن، برخورداری از قدرت تحلیل و تشخیص صحیح مسائل سازمان، ارجحیت دادن به عقلانیت نه بر احساس ها، چابک و هوشمند بودن و نشاط بخش بودن را از جمله ویژگی‌های بازرسی عنوان و راهکار‌های دست یابی به این ویژگی‌ها را تشریح و تبیین کرد.

سردار معصوم بیگی بر کار نهادگونه و جهادی رده‌های بازرسی به منظور ارتقاء بخشی به کارکرد‌های فراجا تاکید و خاطرنشان کرد: بازرسی باید همچون نهاد‌های انقلاب اسلامی بدون توقف و با برداشتن موانع، بیشترین خروجی را در تحقق آرمان‌ها و اهداف سازمان ارائه کند.

*گفتنی است؛ همزمان با این همایش از طرح سطح بندی و نشان‌های شش گانه بازرسان فراجا توسط سردار فرمانده کل انتظامی کشور رونمایی، از خانواده شهدا و کارکنان مجروح و مصدوم در اغتشاشات اخیر قدردانی و مدیران برتر بازرسی کل فراجا و مدیران برتر بازرسی استان‌ها، مرزبانی، معاونت‌ها و یگان‌های حوزه مرکزی معرفی شدند.

آخرين اخبار

به کانال ۷ درصد نرخ بیکاری سقوط کرد

در قبال آلودگی هوا ۲۳ دستگاه مسؤولیت دارند

تا آخرهفته همه مقاطع تحصیلی استان تهران غیرحضوری شد

سعید جلیلی از رفتار دوگانه مدعیان آزادی در برابر جنایات اسرائیل انتقاد کرد

در برابر زورگویی‌های آمریکا و غربی‌ها تشکیل ائتلاف جهانی

وزیر کشور برای تسهیل فعالیت تعاونی‌ها دستور داد

امروز، ایران در جهان اسلام پرچمدار فعالیت‌های قرآنی است

پرونده‌های شهرداری مرتبط با حقوق عامه در اولویت رسیدگی است

تا پایان هفته طرح زوج و فرد برقرار است

در نوروز ۱۴۰۳ عیدی ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومانی کارگران

برای برطرف‌کردن ناترازی بانک‌ها و کاهش ارزش پول ملی قوه قضاییه و مجلس یاریگر دولت باشند

تا پایان دی ماه تکمیل پوشش فیبر نوری ارومیه

کارآمدی خود را سازمان‌های حقوق بشری از دست داده‌اند

در گروگان آمریکاست شورای امنیت سازمان ملل

باید در برخورد با تخلفات جدی و قاطع بود

توسعه صادرات محصولات کشاورزی از مازندران

مرحله جدید انتخاب خودرو‌های وارداتی آغاز شد

آرشيو کل اخبار