menusearch

بازرسی عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان انتظامی کشور

۱۴۰۱/۱۲/۲۲ دوشنبه
بازرسی عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان انتظامی کشور
بازرسی عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان انتظامی کشور

 

رئیس بازرسی کل فراجا با بیان اینکه رده‌های بازرسی کارآمد و اثرگذار به تنهایی می‌توانند عامل تحرک، تحول و پویایی در مجموعه فراجا باشند، گفت: کار نهادگونه و جهادی بازرسی ارتقاء‌بخش کارکرد‌های فراجا است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صراط المستقیم،  سردار "مهدی معصوم بیگی"؛ در همایش سراسری بازرسی فراجا که با شرکت برخط ۳ هزار نفر از روسا و کارشناسان بازرسی انتظامی استان‌ها و با حضور روسای بازرسی معاونت‌ها و پلیس‌های تخصصی در ستاد انتظامی کشور برگزار شد گفت: سازمانی در انجام درست ماموریت‌ها موفق است که با ارزیابی صحیح عملکرد خود محاسن را تقویت و معایب و نواقص را برطرف کند از این رو همایش‌های سالانه فرصت مغتنمی است تا عملکرد خودمان را در محک آزمایش قرار دهیم.

رئیس بازرسی کل فراجا افزود: اگر رده‌های بازرسی به هم افزایی لازم در درون نظامات بازرسی و تعامل سازنده با سایر رده‌های مجموعه انتظامی کشور دست یابند، به تنهایی منشا اثر و عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان و کارکنان خواهند شد.

سردار معصوم بیگی افزود: بازرسی در زمینه‌سازی برای تحقق فرامین و تدابیر ابلاغی خصوصا محور‌های مرتبط با صیانت از شأن و منزلت کارکنان و سازمان، تربیت و پرورش پلیس تخصصی، جلب رضایت خداوند متعال و مردم به صورت مستقیم و غیرمستقیم حائز نقش اساسی و دارای وظیفه است.

ارشدترین مقام بازرسی کشور در بخش دیگر سخنان خود عملیاتی بودن، امین و پناهگاه فرماندهان و کارکنان بودن، جسارت برخورد با جرم و مجرم داشتن، داناتر و آگاه‌تر از رده‌های نظارت شونده بودن، تخصصی بودن، پرهیز از خودسانسوری، مرجع بودن، حضور مستمر و سازنده در رده‌ها داشتن، برخورداری از قدرت تحلیل و تشخیص صحیح مسائل سازمان، ارجحیت دادن به عقلانیت نه بر احساس ها، چابک و هوشمند بودن و نشاط بخش بودن را از جمله ویژگی‌های بازرسی عنوان و راهکار‌های دست یابی به این ویژگی‌ها را تشریح و تبیین کرد.

سردار معصوم بیگی بر کار نهادگونه و جهادی رده‌های بازرسی به منظور ارتقاء بخشی به کارکرد‌های فراجا تاکید و خاطرنشان کرد: بازرسی باید همچون نهاد‌های انقلاب اسلامی بدون توقف و با برداشتن موانع، بیشترین خروجی را در تحقق آرمان‌ها و اهداف سازمان ارائه کند.

*گفتنی است؛ همزمان با این همایش از طرح سطح بندی و نشان‌های شش گانه بازرسان فراجا توسط سردار فرمانده کل انتظامی کشور رونمایی، از خانواده شهدا و کارکنان مجروح و مصدوم در اغتشاشات اخیر قدردانی و مدیران برتر بازرسی کل فراجا و مدیران برتر بازرسی استان‌ها، مرزبانی، معاونت‌ها و یگان‌های حوزه مرکزی معرفی شدند.

آخرين اخبار

فوت ۱۲ نفر و شناسایی ۹۵۷ بیمارجدید کرونایی درکشور

بازرسی عامل تحرک، پویایی و تحول در سازمان انتظامی کشور

تاکید عراق بر نقش مهم ایران در حل و فصل چالش‌های منطقه

ادامه همکار‌های جمعیت هلال احمر با مجموعه حج و زیارت

تشریح فرآیند بررسی لایحه بودجه در گفتگوی تلویزیونی رئیس مجلس

دیدار رئیس جمهور بلاروس و هیئت همراه با رهبر انقلاب

نقشه راه روابط راهبردی ایران و بلاروس، آینده متفاوتی را رقم خواهد زد

رئیس قوه قضاییه از عفو ۸۲ هزار نفر خبر داد

امضاء تفاهم نامه مشترک همکاری اقتصادی ایران و عراق

توزیع میوه تنظیم بازاری شب عید از فردا

کنعانی: بازگشت روابط ایران و عربستان، آثار مختلفی دارد

مشکلات سامانه تخصیص لاستیک برطرف می‌شود

نوروز امسال به طور ویژه باید سرقت را مهار و کنترل کنیم

شناسایی ۶۸۶ بیمار جدید کرونایی در کشور

افزایش استخدام و تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران و جانبازان

کاهش قیمت کالاها ادامه دارد

از دل تحریم‌ها انواع ماهواره را به آسمان فرستادیم

آرشيو کل اخبار